vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Latvijas balzams: esam pārliecināti, ka valdība izprot nepieciešamību investēt vadošajā Latvijas eksportētājā


“Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns neredz pamatu satraukumam saistībā ar šonedēļ valdībā atlikto “Latvijas balzams” prasījumu likumā noteiktā kārtībā piešķirt uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaidi par apjomīga investīciju projekta īstenošanu.
...
Komentāri (0)  |  2017-09-29 23:12         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Penfolds BIN 51 metāla dziesma


Ar ko lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju asociējas Austrālijas vīni? Protams, ar  Shiraz, kas lai arī šobrīd ir vispopulārākā vīnoga, tomēr ir salīdzinoši jauna vīnogu šķirne, šajā zemē.
Lielu lomu Austrālijas vīna industrijai deva vācieši, kas XIX gadsimtā kuplā pulkā pārcēlās uz Austrāliju un pieradināja labākās Eiropas vīnogu šķirnes Austrālijas apstākļiem. Netiešu norādi uz šīs valsts vīndaru saistību ar Vāciju norāda arī baltvīni no ...
Komentāri (0)  |  2017-09-26 01:35         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vīnogu ražas novākšanas sākums Francijā liecina par globālo sasilšanu


Visā Eiropā šobrīd aktīvi notiek vīnogu ražas novākšana. Vienlaikus tiek saņemtas ziņas par to, ka šogad tas notiek agrāk nekā parasti.
Pavisam nejauši uzdūros uz grafiku, kurš parāda, kā laika gaitā ir mainījies ražas novākšanas sākums dažādos Francijas reģionos.
...
Komentāri (0)  |  2017-09-08 00:43         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Daži fakti par alus tirgu pasaulēŽurnāls Drink International, atsaucoties uz tirgus izpētes uzņēmumu Euromonitor International, publicējis dažus faktus par alus patēriņu pasaulē.


  • 2016 gadā pasaulē tika izdzerti 193 miljradi litru alus
  • Stout (alus stils) ir visstraujāk augošā alus kategorija. 2016 gadā tā pārdošanas apjomi pieauga par 5.8%
...
Komentāri (0)  |  2017-08-25 18:49         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par konkursa "Latvijas Gada vīns 2017" tituliem cīnās 476 vīni no 14 pasaules valstīm Konkursam "Latvijas Gada vīns 2017", kas jau ceturto reizi noteiks labākos Latvijā pieejamos pasaules vīnus, pieteikti 476 vīni. Lai noteiktu Top 100, kā arī piešķirtu "Zelta", "Sudraba", "Bronzas" un "Vērts nogaršot" medaļas, starptautiska žūrija no 22.-24. augustam restorānā "Bibliotēka N˚1" ar aizklātām etiķetēm degustē un vērtē konkursam iesniegtos dzirkstošos, baltos, sarkanos, sārtos un stiprinātos vīnus.
...
Komentāri (1)  |  2017-08-25 17:47         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rozā dzirkstošais vīns no Bergamo apkārtnesNesen patrāpījās kāds interesants itāļu rozā dzirkstošais vīns. Runa par itāļu franciacorta.  Pieredzējušu vīna mīļotāju aprindās šis dzēriens kotējas daudz augstāk nekā visā pasaulē un arī pie mums tik populārais prosseco. Jāsaka, ka to nebūs viegli atrast veikalā, tomēr varēsiet ieraudzīt daudzu labāko Latvijas restorānu vīna kartēs.
...
Komentāri (0)  |  2017-08-09 23:58         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sāk ražot "Rīgas Melnais Balzams Ķiršu"
Papildinot “Rīgas Melnā Balzama” dzērienu līniju, A/S “Latvijas balzams” sāk ražot jaunu – ķiršu balzama versiju. Uzsākot šobrīd limitētās ķiršu sērijas “Rīgas Melnā Balzama” ražošanu, uzņēmums plāno kāpināt dzēriena pārdošanas apjomus kā pašmāju, tā arī eksporta tirgos, tai skaitā tuvākajos gados būtiski augt ASV un Lielbritānijā. Zīmīgi, ka jaunā “Rīgas Melnā Balzama Ķiršu”  sērija tiek laista klajā tieši šogad par godu zīmola receptūras radīšanas 265. gadskārtai.
...
Komentāri (0)  |  2017-08-04 00:52         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pasaules alkohola tirgus 2016. gadā


Žurnāls Drinks international publicējis aizvadīta gada alkohola tirgus apskatu. Manu uzmanību piesaistīja tirgus sadalījums pa reģioniem un kategorijām.
Joprojām augošs ir Āzijas/Klusā okeāna reģiona tirgus, savukārt lejupslīde ir vērojama Austrumeiropā.
...
Komentāri (0)  |  2017-07-28 00:06         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Raventos i Blanc “De Nit” Brut Rose


Jau vairākārt esmu pieminējis, ka viens no dzirkstošajiem dzērieniem, kas pie mums ir nepamatoti nenovērtēts ir spāņu dzirkstošais dzērins – cava. Lai arī veikalu plauktos tas ir redzams,  Latvijas restorānu dzērienu kartēs to ieraudzīt ir gandrīz neiespējami. Tas viss neraugoties uz samērā plašo cenas un attiecīgi arī kvalitātes spektru. Visticamāk problēma slēpjas šī dzēriena imidžā, kam kaitē samērā plašs piedāvājums lētajā cenas kategorijas galā radot neviennozīmgas asociācijas. Jācer, ka jaunā mainis pieminētā supercava kategorija - ...
Komentāri (0)  |  2017-07-25 22:15         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Apstiprināta jauna super Cava kategorija


Spānijas valdība  asptirpinājusi  jaunu premium Cava (spāņu dzirkstošais vīns) klasifikācijas kategoriju –  Cava de Paraje Calificado ar ko turpmāk apzīmēs tikai pašus labākos dzērienus.Pēdējos gados Cava ražotāji ārvalstu tirgos saskārušies ar  ļoti spēcīgu konkurenci no Prosecco puses. Vīndaru vidū tas izraisīja diezgan asas debates, par Spānijas ...
Komentāri (0)  |  2017-07-21 22:54         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.