vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Grants viskijs no Indijas


Skotijas viskija ražotājs William Grant & Sons ir paziņojis par darījumu ar Indijas Modi Distilleries, par kopēju Grants blended viskiju izplatīšanas plāniem Indija, informē izdevums The Spirits business.

Saskaņā ar darījuma nosacījumiem, skotu blended visikjs Grants tiks piegādāts bez taras no Skotijas līdz Modi spirta rūpnīcai Modinagarā, Uttar Pradeshā, kur to pudelēs iepildīs un iesaiņo pirms pārdošanas visā valstī.

Plānots, ka tā pārdošana varētu sākties jau šī gada septembrī.  Šī ir pirmā reize, kad William Grant & Sons ir uzsākusi šāda veida sadarbību ar kādu Indijas uzņēmumu

Saskaņā ar vienas no atpazīstamākajam alkohola tirgus izpētes kompānijas IWSR prognozēm, nākamajos piecos gados Indijā sagaidāms viens no lielākajiem viskija tirgus pieaugumiem pasaulē. Paredzams, ka līdz 2021. gadam blended viskija tirgus apjoms šajā valstī pieaugs līdz 45 miljoniem litriem gadā. Pašlaik Indijas pudelēs iepildīto Skotijas viskiju zīmolu tirgus apjoms ir 10 reizes lielāks nekā tie, kas iepildīti Skotijā un importēti uz Indiju.

Par labu šim prognozēm liecina arī fakts, ka starp TOP 5 visvairāk pārdotākajiem viskija zīmoliem pasaulē 4 ir Indijas viskiju zīmoli.

Komentāri (0)  |  2018-06-15 01:14    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ