vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Eiropas vinziņu sacensības


Piedāvāju noskatīties Eiropas labāko vinziņu uzstāšanos 2017. gada sacensību finālā.
Latvijas pārstāvis un 1. vietas ieguvējs,  Raimonds Tomsons redzams 4.15 minūtē.


...
Komentāri (0)  |  2017-05-12 20:17         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Komentāri (0)  |  2017-04-28 20:00         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Premium Čīles vīni


Vīna pasaule šobrīd piedzīvo pārmaiņas. Pēdējo 5 gadu laikā vīna pārdošanas apjomi pasaulē, litru ziņā nav mainījušies, bet naudas izteksmē tie ir pieuguši par 8 %. Cilvēki dzer arvien dzer aptuveni tikpat daudz, taču arvien dārgākus vīnus. Šo tendenci ir pamanījuši daudzi vīndari un cenšas piedāvāt arvoien labākus un dārgākus dzērienus. Arī Čīles vīndari nav izņēmums. Šai parādībai ir pavisam ikdienišķs iemesls – nauda. Galvenie Čīles vīnu produkcijas noieta tirgi ASV, Eiropa, Ķīna un Japāna atrodas samērā tālu, kas attiecīgi sadārdzina transporta un loģistikas izmaksas. Tāpēc vīndariem ir jāstrādā pie dārgāku vīnu jeb gudri izsakoties produkcijas ar augstāku pievienoto vērtību ražošanas.
...
Komentāri (2)  |  2017-04-18 23:34         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


AS “Interbaltija AG” kļūst par daļu no „Amber Beverage Group”


SIA “Amber Beverage Group” informē, ka tā  kļuvusi par alkoholisko dzērienu izplatītāja AS “Interbaltija AG” 100% akciju īpašnieku. Līdz ar šo darījumu abi uzņēmumi apvieno savas kompetences alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecībā un turpinās kopīgi strādāt vietējā tirgū. Pēc pievienošanas “Amber Beverage Group”, AS “Interbaltija AG”  turpinās darbu kā neatkarīgs uzņēmums, kuru vadīs tās līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Laimonis Kravalis.
...
Komentāri (0)  |  2017-03-24 21:56         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Izlaiž pirmo zīmola ““Moskovskaya® Vodka” limitēto sēriju


Viens no vēsturiskajiem “Latvijas balzams” ražotajiem degvīniem – Moskovskaya® –  pirmo reizi izlaists īpaša dizaina pudelē ar pasaku tēliem. Zīmola saknes un rašanās ir saistīta ar Krievijas impēriju, tamdēļ limitētas sērijas pudeles dizains radīts, iedvesmojoties no krievu tautas pasaku varoņiem – Lāča un Ērgļa, tā ilustrējot dzēriena izcelsmi. Pudeles košo etiķeti veidojis britu dizainers Īans Makartūrs (Iain Macarthur) un Lietuvas reklāmas aģentūra “Not-Perfect.
...
Komentāri (0)  |  2017-03-11 00:01         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecu gadagājumu vīni


 Laiku pa laikam uzduros uz kādu nosacīti vecāka gadgājuma vīna. Tomēr, nekādā gadījumā tas nebūs jebkurš veca ražas gada vīns.  Jau gadsimtiem ilgi, viens no visizplatīkākajiem mītiem par vīnu ir teiciens,  ka  jo vecāks vīns, jo labāks. Tā nebūt nav. Katram vīnam ir sava maksimālā glabāšanas robeža. Šeit daudz kas atkarīgs no vīnogu šķirnes, pareizas glabāšanas un ražošanas procesa tehnoloģiskajām īpatnībām. Ir vīni, kuri tieši jādzer jauni, bet ir arī tādi, kas savu labāko garšas kondīciju sāk sasniegt tikai pēc desmit gadiem.

...
Komentāri (0)  |  2017-03-07 20:01         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noskaidroti 2016.gada Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā


Ceturto gadu pēc kārtas atzīti ārvalstu eksperti noteikuši 2016.gadā labākos Latvijas restorānus un kāroto „Ekselence labākā restorāna Latvijā 2016” titulu aizvadītajā gadā ieguvis restorāns „Vincents”, godpilno otro vietu ieņēmis restorāns “Bibliotēka No1”, bet trešajā vietā ierindojies “Restorāns 3”, kas ir viens no pieciem trīsdesmit labāko restorānu saraksta jaunpienācējiem. Par aizgājušā gada labākajiem jaunajiem restorāniem atzīti – “Ferma”, “Entresol”, “COD”.
...
Komentāri (0)  |  2017-02-24 00:18         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar ko savaldiznāt sieviešu sirdisStrauji tuvojas dienas, kad vīrieši vēlas lutināt  savas dāmas un ar vīna palīdzību  radīt  romantiskas nosakaņas. Diezgan grūts uzdevums, tāpēc nāku palīgā un piedāvāju izvēlēties vīnu no manuprāt šim pasākumam vispiemērotāās vīnogu šķirnes - gewurztraminer.

No vienas puses veikalu plauktos šo vārdu uz pudeļu etiķetēm  atrast nebūs grūti, no otras puses arī ne ļoti viegli. PIrmkārt, šī nav pati populārākā vīnogu šķirne, otrkāt nosaukumu ir grūti izruntāt. Savukārt, tā kā

...
Komentāri (0)  |  2017-02-13 17:42         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tagad arī Latvijā parādījies vispopulārākais alkoholiskais dzēriens pasaulē


Pasaules globalizācijas elpa ir sasniegusi arī Latviju. Tagad arī pie mums ir iespējams nopirkt pasaulē populārāko alkholisko dzērienu zīmolu Jinro.

2015. gadā visā pasaulē tika pārdoti 664 200 000 litri šī dzēriena. Tas ir 2.8  reizes vairāk nekā pasaulē populārākais degvīns Smirnoff

...
Komentāri (6)  |  2017-02-01 01:01         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar vīna patēriņu Latvijā viss kārtībā


Lasot par vīna patēriņa samazināšanos pasaulē un sarunās par dažādām tirgus tendencēm, nolēmu apskatīties, kas tad notiek pie mums. Latvijā viss kārtībā, vismaz pagaidām. Nedaudz izbrīna degvīna apjomu pieaugus. Pēdējos gados, šis segments uzrādīja stabilu kritumu. Vai lejupslīde būs beigusies? To rādīs nākamais gads.

Latvijas alkohola tirgus 10 mēnešos

...
Komentāri (0)  |  2016-12-23 20:12         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.