vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Latvijas Ārstu biedrība un Latvijas alkoholisko dzērienu nozare sadarbosies alkohola aprites jautājumos un sabiedrības veselības veicināšanā


Latvijas Ārstu biedrība (LĀB un Latvijas Alkoholisko dzērienu ražotāju un izplatītāju asociācija (LADRIA), Alkohola ražotāju un tirgotāju apvienība (ARTA), Latvijas Alus darītāju asociācija šodien svinīgi parakstīja Memorandu par savstarpēju sadarbību alkoholisko dzērienu aprites regulēšanas un alkoholisma ierobežošanas jautājumos.
Vienlaicīgi ar sadarbības Memorandu nozaru pārstāvji parakstīja arī pirmo Vienošanos, kas pauž atbalstu grozījumiem normatīvajos aktos alkohola aprites jomā, kas Saeimā pieņemti 1. lasījumā, - Grozījumi Alkoholisko dzērienu aprites likumā (likumprojekta Nr. 432/Lp11) un Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (likumprojekta Nr. 431/Lp11).

...
Komentāri (0)  |  2013-01-29 23:41         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vīns par punktiem


Baltic Miles kartes kontā bija uzkrājušies kaudze ar punktiem, kuriem gadu mijā beidzās izmantošanas termiņš. Saprotot, ka par tiem nopirkt lidmašīnas biļetes ir pārāk neērti, meklēju alternatīvu. Tādā veidā atradu iespēju iztērēt punktus nopērkot vīnu „Vīna telpā Tinto”.

...
Komentāri (0)  |  2013-01-22 22:50         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Portugāļu stiprinātais muskatvins


Lai arī portvīns ir vispazīstamākais Portugāles vīns, te ražo arī kādu citu interesantu stiprināto vīnu – Moscatel do Douro.

...
Komentāri (0)  |  2013-01-10 21:56         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dzirkstošo vīnu apskats


Kā jau katru gada nogali piedāvāju savas pārdomas par dzirkstošajiem vīniem, kas tika baudīti aklajā degustācijā.1. Filipetti Asti, salds, Itālija.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-21 20:35         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas Balzāms sāk ražot Riga Black® Vodka


AS „Latvijas balzams”  gada nogalē uzsāk ražot jauno produktu – degvīnu Riga Black® Vodka, kas ir astoņpadsmitais jaunais šī gada dzēriens, ko radījuši „Latvijas balzama” meistari.

...
Komentāri (2)  |  2012-12-17 22:53         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Austrijā un Vācijā ievākta jaunā Eiswein raža


Šogad atkal varu priecāties. Austrijā un Vācijā temperatūra nokritusies zem -8 grādiem, kas nozīmē, ka šogad būs slavenais ledus vīns - Eiswein.

Šis ir mans mīļākais deserta vīna stils, jo tas ir salds un tam ir pietiekami augsts skābes saturs

Dažas fotogrāfijas no Austrijas.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-15 01:39         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ABSOLUT INVITE bārmeņu konkursā noskaidroti trīs Latvijas finālisti


Latvijas Bārmeņu federācijas (LBF) treniņcentrā risinājās ABSOLUT INVITE bārmeņu konkurss, kura ietvaros īpaši atlasītā bārmeņu konkurencē par došanos uz fināla konkursu Zviedrijā nākamā gada pavasarī cīnījās 11 sava aroda meistari.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-15 01:12         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltais portvīns


Mūsu apziņā portvīns asociējas ar tumši sarkanu vai pat rūsganas krāsas vīnu, taču Portugālē ir arī tā saucamais baltais portvīns. Tiesa, ne vienmēr tas arī būs gaišs. Galvenā atšķirība no klasiskā ir tā, ka tas top tikai no baltajām vīnogu šķirnēm. Šis vīns var būt gan salds kā portvīns, gan līdzīgi kā

...
Komentāri (3)  |  2012-12-13 23:19         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ABSOLUT INVITE bārmeņu konkurss pulcēs sava aroda lietpratējus


11. decembrī Latvijas Bārmeņu federācijas (LBF) treniņcentrā (Rīgā, Citadeles ielā 2) norisināsies ABSOLUT INVITE bārmeņu konkurss, kurš notiek jau trešo gadu. Konkursā jau tradicionāli sacentīsies vien labākie un speciāli aicinātie bārmeņi, un, lai visiem būtu interesanti gatavoties ABSOLUT INVITE, konkursa noteikumi katru gadu tiek mainīti.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-11 17:13         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atzīmē Rīgas Melnā balzama “tēva” – Ābrama Kunces dzimšanas dienu


Turpinot pērn iesākto tradīciju – sumināt “Rīgas Melnā balzama” receptūras radītāju  aptiekāru Kunci, piektdien AS “Latvijas balzams” darbinieki atzīmēja Ābrama Kunces dzimšanas dienu.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-11 02:10         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.