vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Pieteikšānās vīna kursiem


Latvijas Vīnziņu asociācija aicina papildināt savas zināšanas vīna kursos.  Lekcijas lasīs labākie Latvijas speciālisti un vairākkārtējie  profesionālo sacensību uzvarētāji Raimonds Tomsons, Jānis Kaļķis, Gints Sniedze, Valentīna Grandāne,  Mācis Mitrevics un Romans Komars.

...
        Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


“Latvijas balzams” veikali: svētkos pirktākie bijuši „Rīgas Melnais balzams Upeņu” un dāvanu komplekti.


2013. gada nogalē „Latvijas balzams” veikalos (LB veikali) pircēji visbiežāk vēlējās iegādāties „Rīgas Melno balzamu ar upeņu garšu”, ko pirka ne tikai savam patēriņam, bet arī, lai pasniegtu svētkos kā dāvanu – informē „Latvijas balzams” veikali. Svētku laikā īpaši pieprasīti bija arī dāvanu komplekti ar „Rīgas Melno balzamu ELEMENT” un ar „Rīgas Šampanieti oriģinālo”, kam pievienota šokolādes eiro medaļa, kā arī citi dāvanu komplekti.

...
Komentāri (1)  |  2014-01-08 01:42         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


2014 gadā gaidāmās izmaiņas alkohola tirdzniecībā.


Dažas, manuprāt bezjēdzīgas, lietas kuras Saeima pieņēma lai it kā cīnītos ar pārlieku alkohola lietošanu.  Izmaiņas ir formālas vai vērstas uz legālās tirdzniecības apjomu samazināšanu un nelagālās tirgus daļas pieaugumu. ...
Komentāri (1)  |  2013-12-30 21:06         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piedāvāju dažu šampaniešu vērtējumu.Viens francūzis gadā vidēji izdzer 20.24 glāzes. Igaunijā šis rādītājs varētu būt  0.57 glāzes, Latvijā -0.21 glāze, bet Lietuvā tikai 0.11 glāzes. Piedāvāju nelielu apkopojumu par dažiem Latvijā nopērkamajiem šampaniešiem.

...
Komentāri (0)  |  2013-12-30 20:49         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Porteris Ekskluzīvais


Nesen manās aplūkojot lielveikala dzērienu veikalu plauktus ieraudzīju kaut ko tādu, kas man noteikti bija jānopērk un jāpagaršo. Runa ir par AS „Aldaris” brūvēto  Porteris Ekskluzīvais.
Pēc paša ražotāju teiktā šis alus šī ir pirmā alus šķirne Latvijā, kas pēc brūvēšanas 12 mēnešus glabājās īpašos apstākļos, lai iegūtu nepieciešamās garšas un aromāta īpašības

...
Komentāri (1)  |  2013-11-22 23:35         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Govs ragi, mēsli un daudz kas cits jeb biodinamiskā vīnkopībā


Saule, zeme, mistiskais kosmosa un dabas spēks. Tā īsumā varētu raksturot tādu visai oriģinālu saimniekošanas veidu, kā biodinamiskā lauksaimniecība. Zināmā mērā to varētu nodēvēt par cilvēku atbildi vispārējai pasaules globalizācijai, mēģinājumu atdot parādu dabai un labot iepriekš pieļautās kļūdas.

...
Komentāri (0)  |  2013-11-20 01:23         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jameson Select Reserve atklāšanas svētki

7. novembrī Rīgā, Kalnciema kvartālā tika rīkoti atklāšanas svētki par godu pasaulē slavenā īru viskija Jameson unikālās šķirnes Select Reserve ienākšanai Latvijas labākajos veikalos, omulīgākajās mājās un smalkākajos restorānos. Vakara gaitā viesi ne vien degustēja īpašo produktu, bet arī iepazina viskija mucu dedzināšanas mākslu, baudīja Mārtiņa Sirmā gatavotos ēdienus, ļāvās grupas

...
Komentāri (0)  |  2013-11-13 01:23         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ronalds Pētersons izcīna Baltijas labākā vīnziņa titulu
Latvijas pārstāvis Ronalds Pētersons, “Noble Wine” tirdzniecības vadītājs tika atzīts par labāko vīnzini Baltijas valstīs, kļūdams par 8. Vana Tallinn Grand Prix vīnziņu konkursa uzvarētāju. Otrajā vietā divu dienu sacensībās ierindojās Igaunijas Vīnziņu Skolas lektors Kristjans Markī (Kristjan Markii), bet trešo vietu izcīnīja restorāna “Burkāns” vīnzinis Kaspars Reitups.

...
Komentāri (0)  |  2013-11-05 17:34         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Neoficiālais Prestige Cuve Chabli


Lai iepirktos izdevīgi, ir jāseko tam kas notiek visapkārt. Pagājušajā nedēļā  uz jaunām telpām no Kaļķu ielas uz  Miesnieku ielu 14, pārvācas vīna veikals Decanter. Lai nevajadzētu pārvest visus krājumus lielākajai daļai vīnu dažas dienas pirms slēgšanas bija noteiktas atlaides. Tiesa, īstā cena ar atlaidi parādījās tikai jautājot par o pārdevējai vai pērkot preci.
Šādi iepērkoties, nekad nevajag aizmirst,  ka vīnu skaits veikalā ar katru brīdi kļūst arvien mazāks. Parasti  manu uzmanību vispirms piesaista dārgākie vīni, kuru cenas latu izteiksmē krītas visvairāk. Piekritīsiet, ka ieguvums no vīna, kas parasti maksā 20 Ls, tā cenai samazinoties līdz 10 Ls būs lielāks, nekā 5 Ls vīnam, kurš arī ir kļuvis uz pusi lētāks. Tomēr visos  gadījumos, lai neuzķertos uz dažādām pseidoatlaidēm ir jāorientējas cenās un pašam  vismaz aptuveni jāzina konkrētā vīna vērtība. Arī un es steidzu izmantot šo situāciju.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-31 01:26         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vīnziņu sacensības Vana Tallinn Baltic Somellier Grand Prix 2013.


Sestdien, 2. novembrī  plkst. 15 Spīķeru koncertzālē (Maskavas 4/1) norisināsies starptautiskās vīnziņu sacensības Vana Tallinn Baltic Somellier Grand Prix 2013.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-30 01:46         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.