vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Mobil Plus maina nosakumu
Viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un izplatītājiem, kas Latvijas tirgū bija pazīstams ar nosaukumu „Mobil Plus", paziņojis par nosaukuma maiņu un turpinās darbu nozarē kā SIA „ALTIA LATVIA".
Kā informē „ALTIA LATVIA" komercdirektors Aigars Siliņš, šāds lēmums pamatots ar vēlmi uzsvērt uzņēmuma piederību vienam no lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem un izplatītājiem Ziemeļvalstīs - „ALTIA" grupai un stiprināt korporatīvo identitāti Baltijā. Izmaiņas LR Uzņēmumu reģistrā reģistrētas  š.g. 18.jūnijā.
...
Komentāri (0)  |  2012-06-26 22:20         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk..
        Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Latvijā ražotā alus degustācijas piezīmesPiezīmes no manas pēdējās aklās, alus degustācijas. Ceru, ka kādam tās liksies interesantas. ...
Komentāri (1)  |  2012-06-22 02:11         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vīna festivālā „LIVIKO” iepazīstinās ar vairāk kā 20 vīnu šķirnēm


Šonedēļ notiekošajā ikgadējā Vīna festivālā alkoholisko dzērienu izplatītājs „LIVIKO" iepazīstinās ar vairāk kā 20 vīnu šķirnēm no Spānijas, Itālijas, Francijas, Gruzijas un „Jaunās pasaules". Šajā gadā īpaša uzmanība tiks pievērsta labi pazīstamajai spāņu vīnu līnijai „Estrella de Murviedro", kas šogad ieguvusi jaunu vizuālo risinājumu, kā arī netradicionāliem šī vasaras vīna lietošanas veidiem.

...
Komentāri (0)  |  2012-06-14 20:50         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk..
        Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Konventa Sētā notiks tradicionālais Vīna festivāls 2012
Šī gada 15. un 16. jūnijā viesnīcas Konventa Sēta iekšpagalmā, Rīgā, Kalēju ielā 9/11, jau sešpadsmito reizi notiks tradicionālais Vīna festivāls 2012, kas vienkopus pulcēs Latvijas vīna baudītājus un ekspertus, dodot iespēju neformālā atmosfērā dalīties ar aktuālāko vīna pasaulē.

Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Raimonds Tomsons saka: „Vīna festivāls

...
Komentāri (0)  |  2012-06-12 01:05         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Legālā alkohola nozare: pēdējo gadu akcīzes politika veicinājusi kontrabandas preču popularitāti


„Pirmā ceturkšņa dati par alkoholisko dzērienu apriti un akcīzes nodokļa ieņēmumiem norāda, ka, neskatoties uz vairākkārtēju akcīzes nodokļa paaugstināšanu pēdējo gadu laikā, ieņēmumi tikai tagad atgriežas 2009.gada līmenī, bet legālo dzērienu pārdošanas apjomi litrāžā, savukārt, ir kritušies. Tas liecina par nepārdomātu akcīzes politiku legālo dzērienu sektorā laikā, kad ēnu ekonomika nozarē joprojām ir stipri izteikta", secina Alkoholisko dzērienu ražotāju un tirgotāju apvienības (ARTA) pārstāvji.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-25 01:48         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ronalds Pētersons pārliecinoši triumfē Igaunijā


18. maijā Tallinā norisinājās Igaunijas vīnziņu čempionāts „Trophée G.H. Mumm" 2012. Dalībai šajā čempionātā pirmo reizi tika uzaicināts arī Latvijas pārstāvis.Mūsu valsts godu aizstāvēja Ronalds Pētersons, kuram lieliski izdevās sajaukt kārtis 10 labi un ne tik labi pazīstamiem kaimiņvalsts vīnziņiem. Jāpiezīmē, ka Igaunijas vīnziņu čempionāta likmes bija ļoti augstas. Galvenā balva bija vīna ceļojums uz Jaunzēlandi un Austrāliju, kā arī dalība A.S.I. (

...
Komentāri (0)  |  2012-05-23 20:24         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jaunzēlandes Villa Maria garšas


Kādā no degustācijā  atsvaidzināju  pie mums labi pazīstamo  un daudzām  medaļām apbalvoto Jaunzēlandes vīna
darītavas Villa Maria vīnu garšu. Tie nav paši lētākie šīs valsts vīni Latvijā, tomēr par to kvalitāi šaubas man nekad nav bijušas.Jāsāk ar jaunumu Latvijas un arī Eiropas tirgū, manuprāt vienu no šīs vasaras iespējamiem TOP modes vīniem Villa Maria Light Sparkling Sauvignon Blanc 2011

...
Komentāri (0)  |  2012-05-08 21:11         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas vīnziņu čempionāta finālā triumfē Jānis Kaļķis


  Latvijas vīnziņu čempionātā „Duval-Leroy balvas izcīņa 2012" par divkārtējo Latvijas čempionu kļuvis „Hotel Jūrmala SPA" vīna eksperts Jānis Kaļķis. Uzvarētājs savas zināšanas varēs papildināt, apmeklējot pasaulslavenā „Duval-Leroy" šampanieša nama vīnogu laukus Šampaņā, Francijā. Savukārt nākamgad J. Kaļķis dosies uz Tokiju Japānā, lai cīnītos par pasaules labākā vīna eksperta titulu. 

...
Komentāri (0)  |  2012-05-03 01:29         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.