vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Rīgas labākie bārmeņi sacenšas kokteiļu jaukšanā ar aizsietām acīm


21.aprīļa vakarā labākie Rīgas bārmeņi sacentās kokteiļu jaukšanā ar aizsietām acīm. Šāda aktivitāte norisinājās pasākuma Jameson Smooth Bartender Club ietvaros, ko pirmo reizi Latvijā organizējis īru viskija zīmols Jameson sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu federāciju. Jameson Smooth Bartender Club mērķis ir saliedēt bārmeņus, piedāvājot viņiem uzņemt viesus – savus draugus un kolēģus – pašu veidotā atpūtas vakarā.Pirmais Jameson Smooth Bartender Club pasākums norisinājās B-Bārā-restorānā, Doma laukumā 2 un pulcēja labākos Rīgas bārmeņus, tostarp Ingusu un Andri Reizenbergus, Andri Noreiķi, Uldi Pētersonu, Ansi Ancovu un citus sava aroda meistarus. Par draudzīgu un mājīgu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs – bārmenis un Karaliskā improvizācijas teātra dalībnieks Arvis Zēmanis. Jameson Smooth Bartender Club ietvaros bārmeņi ne tikai varēja baudīt dažādus ēdienus un dzērienus, ko servēja B-bārs-restorāns kolektīvs, bet arī piedalīties dažādās izklaides aktivitātēs.
Viens no izklaides posmiem bija Jameson kokteiļu gatavošanas sacensības aizsietām acīm. Šīs aktivitātes uzvaras laurus plūca Andris Reizenbergs un Pēteris Repečko, balvās saņemot īpašās Jameson dāvanas no otrreizējās stikla pārstrādes darbnīcas-veikala Buteljons.
Vakara gaitā uz pasākumu atnākušajiem bārmeņiem bija iespēja piedalīties arī loterijā, kuras galvenā balva – Jameson 18 gadus vecais viskijs. To savā īpašumā šoreiz ieguva bārmenis Zobrats jeb Mārtiņš Ziničs no Cuba Cafe.
Par omulīgu atmosfēru pasākumā rūpējās arī īru folkmūzikas grupa Duan Alta, savukārt bārmeņu sadraudzības veicināšanai bija sarūpētas tādas izklaides kā galda futbols, novuss un Xbox spēles. Jameson Smooth Bartender Club saliedēšanas pasākumus bārmeņiem plānots rīkot ik gadu.

Papildinformācija

 

Laura Zatlere

P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības

Mob.: + 371 25617016

E-pasts: laura.zatlere@prae.lv

Komentāri (0)  |  2013-04-25 18:13    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ