vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Beefeater rada īpašo Limited Edition London Market džinu


 Latvijā iecienītais džins Beefeater nācis klajā ar jaunu ekskluzīvu sēriju Beefeater London Market, kas ir īpaši izstrādāts džins ar pilnībā jaunu garšu un pudeles dizainu.

Jau tālajā 1820. gadā un arī visu savu turpmāko darba mūžu

...
Komentāri (0)  |  2011-08-08 22:02         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tipiskākais no vistipiskākajiem Gruner Veltliner


Pēdējā Konventa sētas  Vīna festivāla atklāju 4er Grindl Gruner Veltliner Landwein  no Austrijas.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-01 21:32         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


No Latvijā audzētām vīnogām darītā vīna konkurss lauzīs sabiedrības stereotipus


 Nedēļas nogalē, īsi pirms tradicionālajiem Sabiles vīna svētkiem, šajā Latvijas vīnogu audzēšanas galvaspilsētā notiks Pirmā Baltijas - Skandināvijas vīnogu konference. Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrība ir aicinājusi kopā sava aroda lietpratējus no Somijas, Norvēģijas, Polijas, Dānijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Trīs dienu laikā no 29. līdz 31. jūlijam tiks spriests gan par vīnogu šķirnēm un to audzēšanu ziemeļu valstīs, gan par vīna darīšanas niansēm. Visu mūsu reģiona vīnogu audzētājus un vīndarus vieno kopējs mērķis - pamazām lauzt sabiedrībā esošos sterotipus par vīnu kā tikai dienvidu zemēm raksturīgu produktu.

...
Komentāri (3)  |  2011-07-28 20:15         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Alkohola ražotāji un tirgotāji: akcīzes preču nelegālo tirgu varēs apkarot, kad būs politiskā griba


Alkoholisko dzērienu ražotājus un tirgotājus pārstāvošās nozares  apvienības (ARTA) pārstāvji,  piedaloties šodien notikušajā Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē, kurā tika izskatīts jautājums par kontrabandas apkarošanu akcizēto preču kā tabakas, alkohola un degvielas kategorijās, secinājuši, ka veiksmīgu un uz rezultātu vērstu nelegālo akcizēto preču kustības apkarošanu traucējis, pirmkārt,  politiskās gribas trūkums. 
...
Komentāri (0)  |  2011-07-21 20:03         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


VINITALY: kā vienmēr – pārsteigumi…


Inga Vaišļa

 

Pavasarī jau deviņpadsmito reizi Veronā notika viena no pasaules lielākajām un prestižākajām vīna izstādēm VINITALY. Par tās vērienīgumu liecina fakts, ka šogad izstādi, kurā varēja nodegustēt ap 4000 dažādu vīnu, apmeklēja 150 tūkstošus apmeklētāju no 60 valstīm. Izstādes laikā notika 19. starptautiskais konkurss VINITALY 2011, kurā enologu un vīna kritiķu vērtējumam tika iesniegts rekordskaits paraugu no 30 pasaules valstīm. 3707 vīni sacentās par uzvaru 16 kategorijās. Izcilākiem vīniem tika piešķirtas Lielās zelta, Zelta, Sudraba un Bronzas medaļas. Lai atzīmētu labāko ražotāju, bija paredzēta īpaša nominācija - VINITALY NATION 2011, ko piešķīra dalībniekam, kura trīs labākie vīni ieguva visaugstāko kopvērtējumu. Zīmīgi, ka Itālijas vīnu reģionu atbalstīšanas nolūkā bija izstrādāta līdzīga nominācija - VINITALY REGION 2011.

...
Komentāri (0)  |  2011-07-20 21:33         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Noskaidroti konkursa Labākais Mojito Latvijā uzvarētāji!


Par godu SIA Gemoss 18 gadu dzimšanas dienai vakar notika pirmais Mojito kokteiļu konkurss Latvijā - Labākais Mojito Latvijā 2011. Konkursa laikā tika noskaidroti oriģinālākie un garšīgākie Mojito kokteiļi un to autori.

Par konkursa uzvarētājiem kļuva Oļegs Hindogins un Andrejs Maršāns no restorāna Akhtamar

...
Komentāri (0)  |  2011-07-19 02:48         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tikai 4 % alkohola


Karstā dienā man tas ir par daudz, tāpēc es izvēlos kaut ko mazāk grādīgu. Nesen manās rokās nonāca vīns, kuram šis alkohola īpatsvars sasniedza tikai 4%.

Kāds teiks, ka tas jau nemaz nav vīns un viņam zināmā mērā būs taisnība. Oficiāli pēc ES klasifikācijas šis dzēriens būtu uzskatāms kā līdz galam nenorūgusi vīnogu sula. Tomēr, manas garšas izjūtas liecina, ka ...
Komentāri (0)  |  2011-07-07 05:06         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vīns + vēl kaut kas, jeb vasaras koteļi


Vasaras karstums ir laiks, kad pat vissmalkākais vīnu pazinējs sāk aplūkot zemākos plauktus dzēriena nodaļā. Arī viņi ir spiesti atzīt - dārza svētkiem jautrā, bezrūpīgā draugu kompānijā vispiemērotākais ir vienkāršāks vīns. Tas ļauj baudīt noskaņu un nepiebāž galvu ar sarežģītām garšas niansēm.  

Spānijā vērojot ko dzer jaunatne diskotēkās un tusiņos. Atcerējos par 2 vīniem, kas vieni paši, tīrā veidā, man pašam ne īpaši patika, taču kombinācijā ar kaut ko citu bija pat ļoti pieņemami.

...
Komentāri (0)  |  2011-07-01 02:16         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Spānijas piezīmes


Biju izbraucis atpūsties uz Spāniju. Uz to pašu vietu kur pirms gada. Par to ko tur dzer varat izlasīt:

Ko dzer Spānijas kūrortā Costa Brava

...
Komentāri (0)  |  2011-06-30 01:29         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ko dzert Līgo vakarā   Tuvojas svētki, tāpēc apkopoju pēdējā pusgada laikā aklajās degustācijās (neredzi pudeli) garšoto alus piezīmes.


...
Komentāri (0)  |  2011-06-13 19:20         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.