vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Marques de Caceres vīni


 Viena no slavenākajām Rioja reģiona (Spānija) vīna darītavām Marques de Caceres šogad svin 40. jubileju, kuras ietvaros notiek semināri un degustācijas visās Baltijas valstīs. Aizvadītajā nedēļā tāda notika arī Rīgā, kuras laikā bija iespējams nogaršot vairākus Latvijā pieejamos vīnus.

 


...
Komentāri (0)  |  2010-02-16 20:50         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rozā dzirkstošie vīni


Neapšaubāmi, šampanietis, ir vislabākais, starp daudzajiem dzirkstošajiem dzērieniem. Tomēr tas nav tas lēts pirkums. Ja nepretendējat uz gardēža statusu, vai nevēlaties izcelties padomājiet varat padomāta arī par alternatīvām. Pēc tādas pašas tehnoloģijas, kā šampanietis šis vīns top arī daudzās citās pasaules valstīs. Bieži vien vienīgā atšķirība ir izmantojamās vīnogu šķirnēs un izturēšanas ilgumā.

...
Komentāri (0)  |  2010-02-10 21:30         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā izvelēties vīnu Valentīndienā


Ja gatavojaties kā nākas nosvinēt svētā Valentīna dienu, tad te būs kāds padoms.

 Aizmirstiet par zīda apakšveļu, smaržām vai dārglietām, ja jūsu mīļotā dzer kaut mazliet vīna. Neviens cits dzēriens šīs lietas labā nav devis tik daudz kā vīns. Šaubos vai alus un degvīns kādam asociēsies ar mīlestību. Interesanti, ko par jums padomās mīļotā sieviete, ja viņai uzdāvināsiet šņabja pudeli? Ceru, ka šis vakars beigsies bez traumām. Vīns ar tā īpašo auru, smaržu un garšu mīlestības labā ir devis vairāk nekā visi pārējie dzērieni kopā.

...
Komentāri (0)  |  2010-02-10 01:08         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


TOP 100 vīni ASV


 Vīna žurnāls Wine Spectator publicējis 100 viņuprāt labāko 2009. gadā ASV nopērkamo vīnu sarakstu.

Vīni tika izvēlēti sekojošiem kritērijiem:

...
Komentāri (0)  |  2010-02-04 23:07         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Alkohola tirgus pārdale turpinās


Janvārī Latvijas alkoholisko dzērienu tirgū notikušas dažas izmaiņas, kuras noteikti ietekmēs dažu dzērienu izplatīšanas un mārketinga stratēģiju Latvijā.

No šī gada 2. februāra par ražotāja Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) alkoholisko dzērienu oficiālo izplatītāju Latvijā kļūs SIA PRIKE Latvija.

...
Komentāri (0)  |  2010-01-29 22:41         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas alkohola ražotāju un tirgotāju apvienības paziņojums par grozījumiem alkoholisko dzērienu aprites likumā


" Latvijas alkohola ražotāju un tirgotāju apvienība" (ARTA), kas apvieno trīspadsmit alkoholisko dzērienu nozares ražotājus un izplatītājus, komentējot šodienas Saeimas balsojumu par izmaiņām „Alkoholisko dzērienu aprites likumā", uzskata, ka balsojums ir populistisks,  liekulīgs un kārtējo reizi apliecina tuvojošos vēlēšanu ietekmi:

„Deputāti  ar balsu vairākumu nobalsojuši „pret" ieceri pagarināt legāla alkohola tirdzniecības laiku par 1 stundu, pamatojot to ar alkoholisma radītājām sekām, kas veicinās iedzīvotāju nodzeršanos. Un ar to pašu balsojumu tiek atļauta kandžas  mājražošana, dziļi nediskutējot par to, vai valsts būs spējīga nodrošināt kvalitātes kontroli,  un vai tas neizraisīs masveida saindēšanos ar nepārbaudītas kvalitātes „pagrīdes" alkoholu. Vai tā ir atbildīga rīcība? ",

...
Komentāri (0)  |  2010-01-29 17:45         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dažas degustācijas nedēļas nogalē.


 Izmantojiet izdevību un nogaršojiet vīnus. Tā jūs zināsiet vai tie jums patīk.

Vīnu veikalu tīkls GOURMET

...
Komentāri (0)  |  2010-01-27 17:18         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ARTA: grozījumiem Alkoholisko dzērienu likumā trūkst ekonomiskā pamatojuma


Komentējot Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas lēmumus par alkohola mājražošanas apjomu noteikšanu un atvieglojumu attiecināšanu, Alkohola ražotāju un tirgotāju apvienības (ARTA) biedri uzskata, ka lēmumam joprojām trūkst ekonomiskā lietderīguma pamatojuma - nav  izvērtēti potenciālie ieguvumi valstij  un izdevumi, kas saistīti ar šo izmaiņu ieviešanu un kontroles nodrošināšanu.

...
Komentāri (0)  |  2010-01-25 22:34         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bodegas Castaño vīni


Pērnā gada decembrī Latvijā parādījās Spānijas vīna darītavas Bodegas Castaño vīni. Tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām Murcia reģiona vīna darītavām, kas visas Spānijas mērogā ieguvusi slavu ar vīniem no Monastrell vīnogām.

...
Komentāri (3)  |  2010-01-20 23:19         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Daži Chianti ClassicoTrešdien 13. janvārī Rīgā viesojās vesels Itālijas vīndaru desants.
Šoreiz tie pārstāvēja Toskānu un degustācijai piedāvāja tikai Chianti Classico vīnus. Atzīšos, ka visus vīnus es nemaz nepagaršoju, jo gan pašu vīndaru, gan vīnu bija diezgan daudz. Šī iemesla dēļ minēšu tikai dažus - tos, kas man kaut kādu iemeslu dēļ visvairāk palika atmiņā.. Patīkami, ka daži no tiem ir pieejami arī Latvijā, tiesa gan pārsvarā tikai HoReCa (viesnīcas, restorāni) sektorā.

...
Komentāri (0)  |  2010-01-16 02:03         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.