vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Brunello di Montalcino Latvijā


 26 maijā Rīgā pirmo reizi viesos itāļu vīndaru delegācija, kas pārstāv Brunello di Montalcino vīndaru apvienību. Šī ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar 14 slavenākā Itālijas vīna ražotājiem. Brunello di Montalcino ir pirmais Itālijas vīns, kas 30 gadus atpakaļ ieguva vīna kvalitātes piramīdas augstāko pakāpi DOCG. Tāpat būs iespējams nodegustēt citus šī reģiona vīnus Rosso di Montalcino, Moscadello di Montalcino un Sant'Antimo.

...
Komentāri (0)  |  2010-05-20 21:56         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par Latvijas labāko vīnzini šogad kļuvis Jānis Kaļķis
Par Latvijas 5.Vīnziņu konkursa uzvarētāju pēc divu dienu sacensībām kļuvis Jānis Kaļkis, kas pārstāv „ Hotel Jūrmala SPA". Jānis Kaļkis ir piedalījies visos Latvijas Vīnziņu asociācijas organizētajos konkursos, vairākkārt iekļuvis finālā, un šogad ieguvis arī gada labākā vīnziņa statusu. Godpilno otro vietu pēc žūrijas vērtējuma ieguva neatkarīgais vīna eksperts Kaspars Vēzītis, trešo - viena no trim konkursa dalībniecem - dāmām - Diana Kokoreviča no „ Hotel Jūrmala SPA", 4.vietu - Aleksejs Tatarinovs no vīnu galerijas „ LOUIS".

...
Komentāri (0)  |  2010-05-17 21:32         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas labāko vīnziņu konkurss


Šodien un rīt Rīgā norisināsies piektais Latvijas labāko vīnziņu konkurss, kuru organizē Latvijas Vīnziņu (sommeljēru) asociācija. Konkurss notiks jaunajā viesnīcā „Tallink Hotel Riga", un ir atvērts interesentu apmeklējumiem 14.maijā no plkst.11.00, kad būs iespēja redzēt praktisko vīna servēšanu pusfināla dalībnieku izpildījumā.  Plkst.17.00 notiks fināla sacensības, kur noteiks šī gada labāko vīnzini.

...
Komentāri (0)  |  2010-05-14 04:39         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Konkursa Concours Mondial de Bruxelles 2010 rezultātiUz goda pjedestāla Francija kopā ar Spāniju un Itāliju, savukārt liela daļa labāko pasaules vīnu runā spāņu valodā.

Itālijas pilsētā Palermo noslēdzies starptautiskais vīnu un stipro dzērienu  konkurss

...
Komentāri (0)  |  2010-05-10 22:05         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Labam vīnam var uzdurties jebkur


Pirms diviem gadiem Latvijā viesojās Ceretto vīna darītavas pārstāvis un es varēju  nogaršot vairākus šī ražotāja vīnus. Man viņi visi likās tik fantastiski, tik pamatīgi nostrādāti,  ka šis vārds aizķērās manās smadzeņu krokās. Tikai ar to es varu izskaidrot, ka veikala plauktā ieraugot

...
Komentāri (0)  |  2010-05-03 23:54         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar labu vīnu ir par maz


Pasaulē ir ļoti daudz lielisku vīnu, tomēr ne visi no tiem paliek atmiņā. Nepietiek ar to, ka dzēriens ir labs. Pie šāda secinājuma esmu nonācis, vērtējot vīnus.  Ir dzerts daudz  lielisku, labi nostrādātu un tehniski nevainojamu vīnu, tomēr es to nosaukumus neatceros.  Tajā pat laikā man atmiņā ir saglabājušies  daudzi ne tik perfekti vīni.  Brīdī, kad vīns tiek baudīts, smadzenēs ir jāatskan kaut kādam klikšķim, kas visus šos vīnus palīdz saglabāt atmiņā. 

...
Komentāri (0)  |  2010-04-28 22:27         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vīnziņu sacensības


Gadskārtējais, pēc skaita 5., Latvijas vīna viesmīļu konkurss notiks 13. un 14.maijā jaunatvērtajā viesnīcā

...
Komentāri (0)  |  2010-04-24 01:34         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


LIVIKO speciāli Latvijas tirgum sāk ražot premium klases degvīnu


Viens no Baltijas lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem, eksportētājiem un izplatītājiem LIVIKO,   nācis klajā ar jaunu  nacionālo degvīnu „Namejs", jo uzskata, ka nacionālai degvīna nišai ir potenciāls attīstīties. Degvīna nacionālo raksturu pasvīto tā noformējums - unikāla, ar tautisku ornamentu veidota dzēriena pudele un Nameja gredzena kā vīrišķibas un latviešu vienotības simbola izmantošana produkta dizainā. 

...
Komentāri (0)  |  2010-04-22 17:45         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Valdība slepeni runās par šampanieti


20.aprīlī, valdības sēdes slēgtajā daļā tiks skatīts Zemkopības ministrijas iesniegtais informatīvais ziņojums par apzīmējuma "šampanietis" lietošanu Latvijā, liecina Ministru kabineta darba kārtība. Ziņojums varētu ļaut valdībai vienoties par Latvijas nostāju jautājumā par tirdzniecības zīmola "šampanietis" izmantošanu.

...
Komentāri (0)  |  2010-04-20 17:42         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Labākais pasaules vīnzinis tagad mīt Anglijā


Aizvadītajā nedēļā Čīlē noslēdzās pasaules vīnziņu čempionāts, kurā par uzvarētāju kļuva Žerards Basets (Gerard Basset), kas strādā „Hotel Terra Vina Hampshire", Anglijā.

...
Komentāri (0)  |  2010-04-19 23:37         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.