vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

LIVIKO speciāli Latvijas tirgum sāk ražot premium klases degvīnu


Viens no Baltijas lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem, eksportētājiem un izplatītājiem LIVIKO,   nācis klajā ar jaunu  nacionālo degvīnu „Namejs", jo uzskata, ka nacionālai degvīna nišai ir potenciāls attīstīties. Degvīna nacionālo raksturu pasvīto tā noformējums - unikāla, ar tautisku ornamentu veidota dzēriena pudele un Nameja gredzena kā vīrišķibas un latviešu vienotības simbola izmantošana produkta dizainā. 

 Par spīti vērojamajam pirkstpējas kritumam, LIVIKO uzskata, ka šis laiks ir piemērots jauna produkta ieviešanai, jo degvīns vēl joprojām ir patērētākais stiprā alkohola veids, turklāt ražotāji saskatījuši brīvu nišu premium kategorijas nacionālajam degvīnam Latvijas alkohola tirgū.

 Ražotāji degvīnu „Namejs" pozicionē kā spēcīgu vietējo premium kategorijas izstrādājumu ar nacionālu raksturu, kas potenciāli varētu kļūt par vadošo vietējo augstākās kvalitātes kategorijas degvīnu un Latvijas reprezentācijas produktu.

„„Namejs" ir projekts, pie kura esam strādājuši vairāk nekā gadu, domājot par dizainu un meklējot labākos garšas kvalitātes risinājumus, lai apzināti veidotu  šo produktu par nacionālo augstākās kategorijas degvīnu.   Nosaukums tika izvēlēts mērķtiecīgi, balstoties uz vēsturisko mantojumu, ko nes šis katram latvietim tuvais un svarīgais Nameja gredzena
simbols", stāsta LIVIKO pārstāvis Igors Dobrovoļskis.

 Kā stāsta produkta attīstītāji, degvīna izstrādes procesā un produkta koncepcijas izstrādē ieguldīts milzum laika un darba, īpaši piedomājot  par produkta iepakojumu, kas nes etnisko vēstījumu stiklā iestrādāto motīvu dēļ. Jāatzīmē arī unikālais korķa, etiķetes un pudeles formas dizains.

 Būtiski, ka produkta sastāvā tiek izmantots Latvijas spirts, kas kā viena no komponentēm īpašajā receptē, kopumā rada neitrālu aromātu ar viegli jūtamām klasiskām degvīna notīm un ļoti mīkstu, patīkami vieglu pēcgaršu.

 Jaunais produkts ir pieejams tirdzniecībā 0,35l ; 0,5l un 0.7l tilpuma pudelēs. Par pamata noieta tirgu tiek uzskatīta Latvija, bet liela uzmanība tiks pievērsta tirdzniecībai arī tā saucamajās turistu vietās.  

"Liviko" grupa ir viens no trim lielākajiem alkohola nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs. Kompānija nodarbina ap 100 darbiniekiem  Latvijā, 201 darbinieku Igaunijā, un 76 Lietuvā.

Komentāri (0)  |  2010-04-22 17:45    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ