vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Vīniem Barton & Guestier jauni īpašniekiViens no alkohola tirgus smagsvariem - Anglijā bāzētais uzņēmums  „Diageo", kam pieder tādi zīmoli kā degvīns Smirnoff, viskijs Johnie Walker, alus Guines, rums Captain Morgan, īru liķieris Baileys un arī virkne mazāk pazīstamu zīmolu - ir pārdevis savu franču vīnu zīmolu Barton & Guestier lielākajam Francijas vīnu ražotājam „Castel Frères". Kopā ar zīmolu uzņēmums ir pārdevis arī vīna darītavas un vīnogulājus, ieskaitot prestižo  Chateau Magnol.

Pirms mēneša, „Diageo" jau pārdeva savus Kalifornijas vīnu zīmolus Beaulieu un Sterling, kopā ar 2000 akriem vīnogulāju Napa ielejā.

Šo pārmaiņu rezultātā pastāv ļoti lielas iespējas, ka Barton & Guestier vīnus pie mums turpmāk izplatīs „Castel Frères" pārstāvis SIA „Liviko" nevis „Diageo" produkcijas izplatītājs SIA „Prike Latvija". Tas nozīmē izmaiņas šo vīnu loģistikas un izplatīšanas kanālos.

Komentāri (1)  |  2010-08-05 23:37    
vinzinis* - 2010-08-27 00:46
Nesen saņēmu ziņu. Barton & Guestier ir satraucies par manis izteikto pieņēmumu par B&G vīnu izpaltītāja iespējamo maiņu. Man prieks, ka šo ziņu ir ievērojuši vīna tirgotāji un respektē manis teikto.
Līdz šim dažādi pārdošanas un apvienošanās darījumi pasaulē ir ietekmējuši dzērienu izplatītāju biznesu Latvijā. Kaut vai pirms vairākiem gadiem notikusī Allied Domeq pārdošana, kas noveda pie dzērienu izplatītāju struktūras izmaiņas arī Latvijā. Es ceru, ka pēc gada redzēsim vai manas prognozes piepildīsies vai nē.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ