vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Vīna patēriņš pirmo reizi apsteidz degvīnu (The first time latvians drink more wine than vodka)


Aizvadītajā gadā Latvijā legālam alkohola patēriņam nodoti 1 070 tūkst dekalitri vīna, tādējādi pirmo apsteidzot degvīna patēriņu Latvijā.
Kopumā 2012.gadā legālajam patēriņam Latvijā nodoti: - 4972 tūkst. dekalitri (turpmāk – dal) alkoholisko dzērienu, kas par 4% vairāk kā 2011.gadā; - 15427 tūkst. dal alus, kas par 5% mazāk nekā 2011.gadā.
...
Komentāri (0)  |  2013-02-28 21:20         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Festivāls Riga Wine & Champagne


Rīgā norisināsies Baltijas valstīs pirmais vīna, šampanieša un gardēdības festivāls Riga Wine & Champagne
Baltijas valstīs pirmais vīna, šampanieša un gardēdības festivāls Riga Wine & Champagne norisināsies šī gada 9.-10.martā.

...
Komentāri (0)  |  2013-02-20 20:40         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


„Latvijas balzams”: Latvijas alkoholiskiem dzērieniem ir liels eksporta potenciāls.


Dalību lielākajā Austrumeiropā pārtikas gadatirgū PRODEXPO 2013 AS „Latvijas balzams” pārstāvji  vērtē kā veiksmīgu, jo interese par Latvijā ražotajiem dzērieniem bijusi liela, īpaši izceļot Rīgas Melno balzamu, Riga Black Vodka,  Moka un Grand Cavalier Exclusive brendiju. Tuvākā pusgada laikā plānots noslēgt vairākus jaunus eksporta līgumus – informē uzņēmumā. 

...
Komentāri (0)  |  2013-02-20 20:20         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nākotnē gaidāmas izmaiņas pasaules vīna tirgū


Līdz 2016. gadam vīna patēriņš pasaule varētu pieaugt par 5.3%, savā izdevumā informē alkohola tirgus izpētes kompānija International Wine & Spirit Research ...
Komentāri (0)  |  2013-02-14 20:04         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Rozā burbuļi


Pirms Valentīndienas piedāvāju dažu budžeta klases rozā dzirksošo vīnu apskatu.


Sākšu ar pēdējā laikā visplašāk reklamēto. Bosca Rose, salds, (akcijas cena ap 2 Ls)
Aromātā ļoti spēcīgas zemenes. Varbūt pat pārāk spēcīgas. Garša vienkārša, taču labi dzerama. Nav pārāk saķīmiķota. Populārs stils, masu publikai patiks.

...
Komentāri (2)  |  2013-02-13 02:28         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Deanston Single Malt Virgin Oak


Aizvien biežāk izvēloties dzērienu svētku noskaņojumam mūsu uzmanība pievēršas viskijam, Un ne velti. Šis dzēriens ar katru gadu kļūst arvien populārāks visā pasaulē. Interesanti, ka pat Francijā vienā mēnesī tiek izdzerts vairāk viskija, nekā konjaks visa gada laikā. Arī pie mums šis dzēriens ar katru gadu paliek arvien populārāks.


Nesen manās rokās nonāca kāds interesants eksemplārs - skotu viena iesala viskijs Deanston Single Malt Virgin Oak

...
Komentāri (0)  |  2013-02-07 23:08         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijas Ārstu biedrība un Latvijas alkoholisko dzērienu nozare sadarbosies alkohola aprites jautājumos un sabiedrības veselības veicināšanā


Latvijas Ārstu biedrība (LĀB un Latvijas Alkoholisko dzērienu ražotāju un izplatītāju asociācija (LADRIA), Alkohola ražotāju un tirgotāju apvienība (ARTA), Latvijas Alus darītāju asociācija šodien svinīgi parakstīja Memorandu par savstarpēju sadarbību alkoholisko dzērienu aprites regulēšanas un alkoholisma ierobežošanas jautājumos.
Vienlaicīgi ar sadarbības Memorandu nozaru pārstāvji parakstīja arī pirmo Vienošanos, kas pauž atbalstu grozījumiem normatīvajos aktos alkohola aprites jomā, kas Saeimā pieņemti 1. lasījumā, - Grozījumi Alkoholisko dzērienu aprites likumā (likumprojekta Nr. 432/Lp11) un Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (likumprojekta Nr. 431/Lp11).

...
Komentāri (0)  |  2013-01-29 23:41         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vīns par punktiem


Baltic Miles kartes kontā bija uzkrājušies kaudze ar punktiem, kuriem gadu mijā beidzās izmantošanas termiņš. Saprotot, ka par tiem nopirkt lidmašīnas biļetes ir pārāk neērti, meklēju alternatīvu. Tādā veidā atradu iespēju iztērēt punktus nopērkot vīnu „Vīna telpā Tinto”.

...
Komentāri (0)  |  2013-01-22 22:50         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Portugāļu stiprinātais muskatvins


Lai arī portvīns ir vispazīstamākais Portugāles vīns, te ražo arī kādu citu interesantu stiprināto vīnu – Moscatel do Douro.

...
Komentāri (0)  |  2013-01-10 21:56         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dzirkstošo vīnu apskats


Kā jau katru gada nogali piedāvāju savas pārdomas par dzirkstošajiem vīniem, kas tika baudīti aklajā degustācijā.1. Filipetti Asti, salds, Itālija.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-21 20:35         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.