vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Būs konkurss par Baltijas labāko vīna karti


 

Vēlamies pieteikt pirmo vīna karšu konkursu Baltijā jeb Baltic Wine List Awards sadarbībā ar Amber Beverage Group un Baltijas un Eiropas labākajiem vīnziņiem.

Tajā noskaidrosim restorānus, bārus, viesnīcas ar izcilākajām, aizraujošākajām un pārsteidzošākajām vīnu kartēm. "Līdz šim restorānu vīna piedāvājumam dažādi topi un restorānu gidi pievērsuši nepiedodami maz uzmanības, ignorējot vīnu kā būtisku gardēdības kultūras sastāvdaļu. Ar Baltic Wine List Awards šo situāciju centīsimies mainīt, izceļot restorānus ar labāko vīna piedāvājumu un veicinot aizraujošu vīna karšu veidošanos laikā, kad vīna kultūra Latvijā, Igaunijā un Lietuvā ir uz viļņa", par šo saka Raimonds Tomsons, konkursa žūrijas priekšsēdis (Eiropas labākais vīnzinis 2017, Vincents, Prike vīnu vēstnesis)
Kopā ar Eiropas čempionu žūrijā darbosies arī Marks Endrūss (Master of Wine, žurnāla Noble Rot izdevējs un balvas par labāko vīna karti Londonā ieguvējs), Andreass Larsons (2007. gada pasaules vīnziņu čempions), Aigars Nords (Riga Wine & Champagne), Kristjan Peaske (Igaunijas vīnziņu asociācijas vice-prezidents) un Arūnas Starkus (Lietuvas vīna kultūras pamatlicējs). Jāpiebilst, ka, lai izvairītos no iespējamiem interešu konfliktiem, Raimonds Tomsons nevērtēs Latvijas, Kristjans Peaske - Igaunijas, bet Arūnas Starkus - Lietuvas vīna kartes.
Vēlamies, lai Baltic Wine List Awards kalpotu kā ceļvedis to restorānu atrašanā, kuri daudz paveikuši aizraujošu un restorānu virtuves papildinošu vīna karšu izveidē. Rietumu pieredze rāda, ka vīnu kartes spēj būt nozīmīgi magnēti restorānu publikas pievilināšanai, tādēļ esam pārliecināti, ka konkurss restorāniem un bāriem - labāko vīna karšu īpašniekiem - nodrošinās sen pelnītu publicitāti, atzinību, atstājot arī pozitīvu iespaidu uz finanšu rezultātiem.
Restorānus un bārus, kuri vēlas gūt savu vīna karšu novērtējumu un atzinību, aicinām festivāla Riga Wine & Champagne mājas lapā noskatīties žūrijas stāstu, iepazīties ar konkursa nolikumu un dalības maksu, aizpildīt on-line pieteikuma anketu, kā arī sūtīt mums, organizatoriem, nolikumā minētos dokumentus!
Baltic Wine List Awards rezultātus paziņosim 9. martā pirmā Baltijas vīnzīņu saieta Wine+Money laikā, kā arī publicēsim Baltic Outlook. Ieeja saietā, kurā uzstāsies konkursa žūrija un citi pasaulē atzīti vīnziņi, konkursa dalībniekiem būs par velti.

 

Ar cieņu,

Aigars Nords, Baltic Wine List Awards dibinātājs

Komentāri (0)  |  2018-01-05 18:24    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ