vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Vana Tallinn Baltic Sommelier Grand Prix 2016


4. novembrī. plkst. 15., Rīgā, Jēkaba ielā 24, viesnīcā “Pulmann”, sāksies  Baltijas vīnziņu sacensības “Vana Tallinn Baltic Sommelier Grand Prix 2016”.

Latviešiem pēdējie gadi Baltijas vīnziņu sacensībās ir bijuši  ļoti veiksmīgi. Šoreiz sevi apliecināt centīsies: Agnese Meiersone, Madara Kalveite, Lotars Ārends, bet junioru kategorijā Mārtiņš Kukojs. Vai mums izdosies arī šoreiz uzvarēt “Vana Tallinn Baltic Sommelier Grand Prix”, redzēsim piektdien.

Arī Igaunijas komandā šogad dominē skaistais dzimums, ar 2016. gada Igaunijas čempioni Ketri Leis priekšgalā. Meistarības ziņā no viņas neatpaliek arī Els Maria Uibo un Oskars Pihlik savukārt junioru kategorijā kaimiņus pārtāvēs Marika Tikas.

Lietuvu šajās prestižajās vīnziņu sacensībās pāsrtāvēs ļoti pieredzējuša komanda: Narimantas Miezys, Martynas Pravilonis un Arturas Vasilionok. Narimantas Mieźys šajās sacensībās ir piedalījies jau 8 reizes. Šiem pieredzējušiem kungiem ir lielas iespējas nostumt  no skatuves malā Latvijas un Igaunijas vīnziņus, kas pēdējos gados ir dominējuši.

Kā redzamas konkurenti ir ļoti spēcigi, cīņa būs smaga, tāpēc mūsējiem noderētu kupla līdzjutēju klātbūtne.

Komentāri (5)  |  2016-11-01 19:45    
Knēdels* - 2016-11-01 23:13
Nu Meiersonei 100% nav nekādu izredžu, ļoti vāja. Kalveitei arī diez vai, ja godīgi pat nezināju, ka viņa ir vīnzine. Reālāk ir Lotāram, bet arī ne augstāk par 4 vietu.

Knēdels Pnēdels* - 2016-11-02 02:25
Kāds gan Tu esi varonis, Knēdel, tā anonīmi un vīzdegunīgi uzbraucot divām lieliskām Latvijas vīnzinēm? Meiersonei neesot izredžu, bet par Kalveiti pat neesot zinājis, ka viņa vīnzine? Ha. Smiekli nāk par Tevi, draudziņ. Varbūt aizej palasi, padegustē, pabraukā pa vīna reģioniem, kaut ko apgūsti un tad anonīmi pļurksti... Ir vajadzīga liela drosme, lai piedalītos šādā konkursā - gan dāmas, gan Lotārs ir ļoti zinoši, lai viņiem veicas! Bet Tu ej pamācies - kas zin, varbūt pēc gadiem zināsi kaut pusi no tā, ko zina Agnese, Madara un Lotārs.


Knēdels* - 2016-11-02 04:07
Knēdels Pnēdels

Atvainojiet ja aizskāru, bet katram ir tiesības uz savu viedokli un vērtējumu. Toties Jūsu komenta stils gan liecina par zemu intelekta līmeni un nepieklājību. Par vīniem man zināšanas ir ļoti labs, bet protams līdz vīnziņa līmenim man vēl milzīgs ceļš ejams. Savu vērtējumu es paudu balstoties uz savu pieredzi un vērtējumiem daudzu gadu garumā kuros man ir padziļināta saskare ar vīna pasauli. Vienkārši pagaidīsim rezultātus un tad redzēsim vai man bija taisnība.

Knēdels* - 2016-11-05 07:40
Kur var redzēt rezultātus?

Knēdels* - 2016-11-05 20:14
Atzīstu savu kļūdu, Meiersone tomēr iekļuva 3. vietā.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ