vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Jauna mode - vīns ar ledu


Komentārs:

Ashley* - 2018-07-04 05:28
Laba ideja, būs šovakar jāizmēģina.
https://www.youtube.com/channel/UC8zcaTTsMA9F_9VYF5D8U4wSekojot notikumiem alkohola tirgū Latvijā un pasaulē var pamanīt daudzus interesantus notikumus un tirgus tendences.

Šovasar uzkrītoši daudz Latvijas tirgū ir parādījušies dzirkstošie dzērieni, kas tiek pozicionēti kā dzērieni baudīt;sanai kopā ar ledu. Pirmo pamanīju Moët & Chandon Moët Ice Imperial, kuram drīz vien, līdzīgās baltās pudelēs, pievienojās arī dažādi Cremant Ice un Proseco Ice. Vīnu pasniedzot kopā ar  ledu iespējmas ļoti viegli un ātri panākt atdzesētu dzērienu.  Šāds vīna pasniegšanas veids ir populārs siltajās zemēs, taču ne pie mums. Nodomāju, vai tiešām cilvēkiem patīk dzert ar aukstu ūdeni, kas ledus pēc būtības vien ir, atškaidītu vīnu? Es vēl pieļautu, ka tas varētu būt lēts vīns, taču ne jau augtas kvalitātes dzēriens, kur nu vēl šampanietis. Brrr… Kādēļ atšķaidīt un bojāt labu garšu?

 Tomēr ziņkārība ņēma virsroku un lai pamēģinātu nopirku  Poll-Fabaire On Ice, Crémant de Luxembourg. Galu galā es neko nezaudētu. Šis ir labs ražotājs, no Luksemburgas. Ja nepatiks ar ledu, izdzeršu tāpat.  Paņēmu klasiskās šamapnieša glāzes, ieliku dažus ledus gabaliņus, ielēju vīnu un sapratu savu kļūdu. Pirmkārt no šīm glāzēm ir ļoti neērti dzert, un otrkārt neko nevar sajust. Nācās meklēt lielās glāzes un procedūru atkārtot. Rezultāts mani patīkami pārsteidza. Aromātā viegli ziedi un nedaudz saldeni augļi. Arī garšā jūtami svaigi gatavi āboli, bumbieri un  gatavas ērķķogas. Tomēr pats būtiskākais, man ne mirkli nelikās, ka vīns būtu atšķaidīts. Iespējams par to jāpateicas tā pussausajam stilam.  Vīns ir viegls un labi dzeras dzeras. Pēc iepazīšanās ar Poll-Fabaire On Ice, es esmu spiests atzīt, ka šim vīnam ledus tiešām piestāv. 

Acīmredzot visā ražošanas procesā ir kaut kāds tehnoloģisks knifs, jo pamēģinot šo triku ar labu spāņu cava brut reserva, rezultāts bija negatīvs.

 


PS.

Ar Poll-Fabaire On Ice saistās kāds reklāmas kandāls. Kāda feministu organizācija ražotājam pārmeta dzimumu diskrimināciju, jo tas reklāmā bija attēlojis sievieti peldkostīmā uz ledāju fona ar pudeli rokā. Luksemburgas reklāmas ētikas komisija nosprieda, ka sievietei ar šo produktu nav nekā kopēja un Poll-Fabaire reklāma ir jāatsauc.

Iespējams, ka turpmāk dzērieni jāreklamē šādi

Komentāri (3)  |  2016-08-02 19:24    
Ifor* - 2016-08-02 21:02
...vienīgi, ja seko sengrieķu paraugam - dzer atšķaidītu vīnu...

Ashley* - 2018-07-04 05:28
Laba ideja, būs šovakar jāizmēģina.
https://www.youtube.com/channel/UC8zcaTTsMA9F_9VYF5D8U4w

Sandis* - 2019-10-26 17:36
Nez, cik patiess ir šis vīnu ieteikumu raksts. Gribēju nosūtīt savus komentārus, bet labprāt gribētu zināt kāda vīnu eksperta viedokli
https://restoraniriga.lv/vins-un-edieni/- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ