vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Mājās ražotā alkohola tirdzniecība


Šomēnes Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (Tautsaimniecības komisija) plāno turpināt izskatīt otrajā lasījumā grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas tomēr paredzētu atļaut tūrisma objektos ražot un pārdot stipro alkoholu līdz 250 litriem gadā.
Kā ziņots, Tautsaimniecības komisija pērn sāka skatīt grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas paredz, ka mājas apstākļos turpmāk varēs ražot un tirgot 30 000 litru vīna un alus un aptuveni 200 litru destilēto dzērienu.

Šobrīd vienīgais legālais Latvijas vīndaris gadā spēj zemnieku saimniecības "Ozoliņi" saimnieks Oskars Abramenko gadā fiziski nevar saražot vairāk par 7 000 litriem un viņš godīgi atzīst, ka lai saražotu 30 000 litru ir iekārtām vien ir vajadzīgs ļoti daudz naudas. Savukārt legālos stiprā alkohola ražotājus Latvijā, bažīgus dara tas, ka būs pietiekami daudz cilvēku, kuriem legālais kandžas aparāts stāvēs istabas kaktā nelietots, taču skaitīsies, ka viņi tirgo pašbrūvēto alkoholu.

Komentāri (1)  |  2010-01-12 21:06    
TomBeer.lv* - 2011-03-26 00:27
Viss alus un vīna pagatavošanai - www.tombeer.lv un i-veikals - www.tavsalus.lv


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ