vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

SIA LIVIKO kļūst par BACARDI-MARTINI grupas pārstāvi Latvijā


 Ar šī gada 1.janvāri alkoholisko dzērienu izplatītājs SIA LIVIKO kļuvis par oficiālo Bacardi-Martini grupas pārstāvi un produkcijas izplatītāju  Latvijā. Bacardi-Martini grupa ir viena no vadošajiem alkoholisko dzērienu grupām pasaulē, un tās piedāvātā produkcija ieņem vadošās pozīcijas dažādu augsti kvalitatīvu dzērienu kategorijās.

Kā atzīmē SIA LIVIKO direktors Urmas Silmans (Urmas Silman): „Bijām izvirzījuši sev par uzdevumu piesaistīt starptautiski atpazīstamus zīmolus LIVIKO piedāvāto dzērienu „portfelim", jo, neskatoties arī uz kritušos pirktspēju, Bacardi - Martini grupas dzērieni ir labi atpazīstami Latvijas patērētāju vidū un joprojām pieprasīti."
Bacardi-Martini grupas dzērienu portfelis ietver sevī tādus produktus kā Bacardi rums un kokteiļi, vermuts un dzirkstošais vīns Martini, degvīns Grey Goose, konjaks Otard, džins Bombay Sapphire, tekila Camino Real, viskijs Dewar's un citi.

 
SIA LIVIKO pārstāvis uzsver, ka kompānija ieplānojusi šogad turpināt paplašināt savu dzērienu piedāvājumu un piedāvāt vietējā tirgū vēl vairākus augsti kvalitatīvus alkoholiskos dzērienus, kas sakrīt ar kompānijas darbības principiem - izkopt kvalitatīvu dzērienu patērēšanas kultūru Latvijā.

 SIA „LIVIKO" jau ilglaicīgi sadarbojas ar daudzām valstīm un zīmoliem, importējot augsti kvalitatīvu produkciju no Spānijas, Itālijas, Bulgārijas, Francijas, Moldovas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Portugāles, Gruzijas, Dienvidāfrikas, Baltkrievijas, Ukrainas, ASV, Argentīnas, Čīles. Kompānijas sadarbības partneri ir tādi pasaules mēroga ražotāji kā Nemiroff, Bacardi, Martini, Vana Tallinn, Otard, Carmen, Campari, Freixenet, Louis Jadot, Masi, Marques de Caceres, Allain Geoffroy, Canti, Castel un citi.

SIA „LIVIKO" kā alkoholisko dzērienu izplatītāja un importētāja piedāvājumā ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu alkoholisko dzērienu, kas tiek piedāvāti vietējam tirgum.

Informāciju sagatavoja:

Urmas Silman
SIA "LIVIKO" direktors

Komentāri (0)  |  2010-01-07 00:12    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ