vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Kā izvēlēties dzērienu dāvanai


 Viens no jautājumiem, kas interesē daudzus ir ­­­- kādu alkoholu var dāvināt svētkos? Uz šo jautājumu ir samērā viegli atbildēt, bet nav tik viegli ieceri īstenot.

Daži ieteikumi1. Jums jābūt vismaz aptuvenai nojausmai par to, ko šis cilvēks dzer. Piemēram, nav vērts dāvināt vīnu, ja dāvanas saņēmējs dzer tikai viskiju. Un otrādi - nav vērts dāvināt degvīnu, ja viņš dzer tikai alu. Jo vairāk informācijas par šī cilvēka dzeršanas paradumiem ir jūsu rīcībā, jo labāk.

2. Dāvinātais vīns vai cita veida dzēriens nedrīkst būt no lielveikala. Šo dzērienu mēs redzam gandrīz katru dienu un šī iemesla dēļ dāvināšanas brīdī nebūs intrigas. Sliktākajā gadījumā var izvēlēties kaut ko no lielveikala dzēriena nodaļas slēgtajā skapī esošā sortimenta.

3. Meklējiet dzērienu, kuram iespējams piemeklēt kādu stāstu. Piemēram. Bortoli Noble One - vīns ko Austrālijas premjerministrs uzdāvināja pašam Romas pāvestam. Graham's 10 years Port - atceries, kādas nebēdnības mēs kopā sastrādājām pirms 10 gadiem. Viskijs Ardbeg 10 - labākais 2008. gada viskijs pasaulē. Brendijs Torres 20 - sveiciens 20 gadu jubilejā, utt...
Starp citu, daudzas noderīgas idejas dāvanām jūs varat smelties arī šajā mājas lapā.

Un tikai pēc tam seko cena, kādu jūs esat gatavs par to maksāt. Dāvanu, kas atbilst manis minētajiem punktiem, var sameklēt gan par 5 Ls, gan par 50 Ls. Šis ir vēl viens iemesls, kas runā par labu specializētajam veikalam. Tur būs pārdevējs, kurš ieteiks jums dzērienu ar stāstu jūsu cenu kategorijā.

Komentāri (0)  |  2009-12-28 20:10    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ