vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Jaunais 24 mēnešus izturētais Aldara superalus


 Īsi pirms valsts svētkiem veikalos parādījās jauns Aldara superalus “Aldaris Porteris Ekskluzīvais 24”.  Šis ir turpinājums pirms gada aizsāktajai ilgtoši izturēto portera alu sērijai. Kā jau saprotams no nosaukuma šis ir 24 mēnešus izturēts alus. To, ka runa ir par kaut ko ekskuzīvu var noprast jau pēc šī dzeriena iepakojuma. Gribētos uzslavēt izcili elegantās īpaši gravētās alus pudeles, kas pašas par sevi jau ir mākslas darbs. Arī cena šim dzērienam atbilstoša – 4.5 EUR par pudeli.
Un tagad pievērsīšos garšai. Pirmais iespaids nedaudz pārsteidza. Ne miņas no tik pierastā portera salduma. Garšā rūgtena šokolāde un maigi apiņi. Ļoti biezs, tumīgs un rūgtām niansēm bagāts dzēriens. Tiesa, pašās beigās pavisam nedaudz, tomēr parādās kaut kas no pierastā portera salduma. Jebkurā gadījumā jaunais porteris daudz tuvāk angļu rūgtenā stila alum nevis Aldara klasiskajam porterim.
Vai es to pirkšu vēlreiz? Iespējams, tomēr ja man būtu jāizvēlas starp šo, 24 mēnešus izturēto, un pirms diviem gadiem klajā nākušo 12 mēnešus izturēto porteri, es nešauboties dotu priekšroku pēdējam, stila ziņā man tuvākam porterim.

Komentāri (0)  |  2015-11-20 00:04    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ