vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Arī sakē rūpnīcas pamatīgi cietušas zemestrīcē


11. martā notikusī zemestrīce un tai sekojošais cunami vilnis devis pamatīgu triecienu Japānas rūpniecībai. Cietušas arī daudzas sakē darītavas. Sevišķi lieli postījumi ir valsts Ziemeļaustrumos zemestrīces epicentrā Miyagi prefektūrā, kā arī Iwate un Fukushima, kas atrodas netālu no problēmu māktās atomelektrostacijas.

Minētajos rajonos atrodas aptuveni 100 sakē ražotņu, no kurām daudzās tika darināts tieši viselegantākais, visaromātiskākais, pašas augstākās klases dzēriens. Pēc pašreizējās informācijas smagi cietušas aptuveni 30, bet arī daudzās citās darītavās ir elektrības vai kaut kādi citi bojājājumi.


Pilnība no zemes visas noslaucīta Suisen sakē ražotne Iwate prefektūrā, kurā bojā gāja 11 strādnieki. Tāpat vairs neeksistē Hakurakusei darītava Miyagi prefektūrā, kuru nopostīja milzīgas cumani vilnis.
Šī ir tikai problēmas redzamākā daļa, portālu decanter.com informēja Kenichi Ohashi, Tokijas tuvumā esošās sakē ražotnes īpašnieks. Tuvākajos mēnešos šī dzēriena industrija saskarsies ar izejvielu un degvielas trūkumu. Tāpat smagi cietuši ceļi un cita veida infrastruktūra. Rudens pusē gaidāms problēmas ar rīsu, ko var izmantot ne tikai dzēriena pagatavošanai, bet arī ēšanai. Un visbeidzot, neviens nevar pateikt kādu iespaidu uz apkārtējo vidi atstās katastrofā cietušo pilsētu kanalizācijas, bojātās ķīmiskās rūpnīcas un visbeidzot arī problēmas atomelektrostacijās.

Komentāri (1)  |  2011-03-23 23:19    
Spektators* - 2011-03-29 01:14
Būs jāiepērk kāda pudele laba sakē.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ