vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Bodegas Castaño vīni


Pērnā gada decembrī Latvijā parādījās Spānijas vīna darītavas Bodegas Castaño vīni. Tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām Murcia reģiona vīna darītavām, kas visas Spānijas mērogā ieguvusi slavu ar vīniem no Monastrell vīnogām.

 


Dominio Espinal Blanco 2008.
Cena veikalā ap 5 Ls

Viegls, maigs, tipisks vasaras vīns ar augstu skābuma līmeni. Zaļi āboli, pļavu ziedi un kaut kādas zālītes.

 

Macabeo Chardonnay 2008.
Cena veikalā ap 6 Ls

Viegls, svaigs un samērā vienkāršs baltvīns. Aromātā tropiskie augļi, melones ananāsi. Pēcgaršā parādās neliels, nedaudz rūgtens saldumiņš. Vīns viegli dzeras un par to noteikti vērts atcerēties karstā vasaras dienā.

 

 

 Castano Tinto Monastrell 2007.
Cena veikalā ap 6 Ls

Lielisks piemērs, kas parādā kā garšo Monastrell vīnogas. Ļoti sulīgas dzērvenes, jāņogas un nedaudz ari melnās plūmes, kas iespējams piešķir nelielu saldumiņu. Garša svaiga ar vidēji izteiktām miecvielām. Vārdu sakot sulīgs viegli dzerams vasaras sarkanvīns. Varētu būt interesants ar treknām zivīm.

 

 
 Hecula  2007 Cena ap 6.7 Ls.

Vīns darināts no Monastrell vīnogām un dažus mēnešus pavadījis ozolkoka mucās. Aromātā ķirši, kazenes, dūmakaina šokolāde. Garša pilnmiesīga, maiga un nedaudz noapaļota. Prātā nāk šis vīns un žāvēta gaļa.

 

 


Castano Dulce Monastrell Cena ap 13 Ls.

Aromāts sākotnēji ļoti noslēgts. Nepieciešams laiks lai vīns atdzīvotos. Vēlāk parādās saldie augļi. Saldas dzērvenes un kazenes. Vīns ir ļoti salds, bet tai pašā laikā šis saldums nav šķebinošs. Šis ir stiprinātais vīns ar 16 % alkohola saturu, kuru nemaz nejūt. Tas viegli dzeras un par augstā alkohola klātbūtni jūs uzzināsiet tikai tad, kad ceļoties no galda neklausīs kājas.

Komentāri (3)  |  2010-01-20 23:19    
Interesents* - 2010-01-29 06:11
Pie kā šos vīnus var iegādātie?

Ainārs* - 2010-01-29 17:35
Tie ir meklējami Hanzas vīnu galerijā Ģertrūdes ielā.

Juris* - 2010-04-03 21:03
Kā arī Upes veikalā Vaļņu 26


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ