vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Olimpiāde rada milzu zaudējumus Londonas restorāniem


 Londonas olimpisko spēļu laikā katastrofāli samazinājies pilsētas restorānu apmeklētāju skaits, atsaucoties uz Britu restorānu asociācijas priekšsēdētāju un Londonas  Covent Garden rajonā esošā restorāna Porters English Restaurant īpašnieka Ričardu Bradfordu  (Richard Bradford) informē Decanter.com

Asociācijas veiktā 100 Londonas restorānu aptauja liecina, ka tirdzniecības apjomi Londonas olimpisko spēļu laikā restorānos samazinājušies vidēji par 40 %. Ričards Bradfords uzskata, ka pie tā vainīga ir Londonas vadība, kas lai nerastos sastrēgumi aicināja cilvēkus palikt mājās un paņemt brīvdienas. Arī valdības iepriekš valdības izreklamētie pārliekie drošības pasākumi, nerosināja Londonas iedzīvotājus iziet ārpus mājām

Pavisam katastrofāla situācija bija Olimpisko spēļu atklāšanas dienā, kad restorānu apmeklētāju skaits kritās pat par 70 %. Arī pēc brīvdienās kritums, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu bija iespaidīgs ­- ap 60%.

Populārākajos Londonas rajonos situācija bija nedaudz labāka, tomēr arī tur tūristu skaita pieaugums nespēja kompensēt vietējo klientu skaita kritumu.

Iepriekš Londonas Karaliskās medicīnas akadēmijas amatpersonas kritizēja spēļu rīkotājus par pārāk lielo piekāpšanos  lielajiem Londonas olimpisko spēļu sponsoriem Coca Cola un McDondlds un nosauca galveno sacensību norises vietu - Olimpisko parku - par pasaulē lielāko McDondlds.

Komentāri (1)  |  2012-08-29 02:34    
Edgars* - 2012-09-11 22:52
Restorānu apgrozījums noteikti bija mīnuss 40%, vīna apgrozījums restorānos bija -70%!!!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ