vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

„Latvijas balzams” uzsāk jauna sidra ražošanu


Latvijas balzams" ir uzsācis jauna ābolu sidra „Apple Garden" ražošanu un eksportu. Šī ir unikālā „Latvijas balzamā" radītā sausā sidra recepte, kuras pamatā ir 100% ābolu sula. Kā galvenais jaunā sidra noieta tirgus tiek plānota Igaunija, uz kuru jau uzsākts šī produkta eksports. Šogad līdz gada beigām Igaunijā plānots realizēt ap 30 000 sidra „Apple Garden" pudelēm. Uzņēmumā norāda, ka perspektīvā šo sidru plānots eksportēt arī uz citām Eiropas valstīm.

Kā stāsta AS" Latvijas balzams" Zīmolu direktors Valters Kaže, sidru segments, lai arī salīdzinoši jauns Baltijas tirgum, pēdējos gados izteikti aug - tā 2011.gadā Baltijas sidru tirgus uzrādīja 10% pieaugumu un stabili augošu patērētāju pieprasījumu.

„Lai arī mēs pagaidām nevaram runāt par sidra ražošanu un lietošanu kā tradīciju, kā tas ir, piemēram, Apvienotajā Karalistē, Vācijā vai citās Eiropas zemēs, tomēr patērētāju aptaujas liecina, ka arī Baltijas pircēju gaume mainās - tieši sauso sidru segments kļūst arvien populārāks. Kā galveno šī jaunā produkta tirgu pašlaik redzam Igauniju, kur jau izveidojies izteikts pieprasījums tieši pēc sausā sidra, bet perspektīvā tie ir arī citi Eiropas tirgi", uzsver Valters Kaže.

Sausais sidrs „Apple Garden" veiksmīgi turpina „Latvijas balzama" tehnologu izkoptās dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražošanas tradīcijas, un ir divpadsmitais jaunais produkts, ko šogad radījis Latvijas tradīcijām bagātākais dzērienu ražotājs „Latvijas balzams". Sidrs būs pieejams „Latvijas balzama" veikalos un citās veikalu ķēdēs, pildīts brūnās 0.75l tilpuma stikla pudelēs.
Dana Hasana
AS „Latvijas balzams” komunikāciju vadītāja

Dana

Komentāri (0)  |  2012-08-06 20:58    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ