vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Pernod Ricard Latvia kļuvis par Santa Helena vīnu oficiālo izplatītāju Latvijā


Par Čīlē ražoto vīnu Santa Helena oficiālo izplatītāju Latvijā kļuvis premium klases alkoholisko dzērienu izplatītājs Pernod Ricard Latvia.
„Esam tiešām pagodināti kļūt par augstvērtīgo Santa Helena vīnu izplatītāju un saviem klientiem piedāvāt augstākās kvalitātes Čīles vīnus, kas ražoti vienā no desmit labākajām Čīles vīna darītavām un guvuši starptautiska mēroga atzinību," saka Armands Strēle, Pernod Ricard Latvia rīkotājdirektors.
Saviem klientiem Pernod Ricard piedāvās septiņus, tostarp starptautiskas godalgas saņēmušus augstākās kvalitātes Santa Helena vīnu zīmolus - Santa Helena Varietal, Santa Helena Reserva, Santa Helena Selección del Directorio, Santa Helena Vernus, Santa Helena Notas de Guarda, Santa Helena Parras Viejas un Santa Helena D.O.N.

Par Santa Helena
Santa Helena vīna darītava, kas atrodas San Fernando pilsētā, atklāta 1942.gadā un dažādu zīmolu augstas kvalitātes vīnus eksportē uz 50 pasaules valstīm. Lielākais Santa Helena vīnu tirgus ir Brazīlija, kur Santa Helena ir iecienītākie Čīles vīni.
Santa Helena vīni saņēmuši vairākas starptautiskas godalgas tādos konkursos kā Decanter World Wine Awards, International Wine Challenge, China Wine Awards u.c.
Santa Helena vīna ražošanā izmantotās vīnogas tiek audzētas Colchagua ielejā, kas, pateicoties šī reģiona unikālajiem un vīnogu audzēšanai īpaši labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem, ļāvusi attīstīt vīna ražošanu un piedāvāt visaugstākajiem pasaules standartiem atbilstošus vīnus.
Santa Helena ir daļa no vīna darītāju apvienības VSPT Wine Group, kas ir otrs lielākais Čīles vīnu eksportētājs un Čīles vietējā tirgus vadošais spēlētājs.

Par Pernod Ricard
Pernod Ricard grupa izveidota 1975.gadā, apvienojoties diviem nozares uzņēmumiem. Tā ir ilgstoši un veiksmīgi attīstījusies, pievienojot savam produktu portfolio arvien jaunus zīmolus. Grupā strādā aptuveni 18 000 darbinieku 70 pasaules valstīs.
Pernod Ricard piederošais portfolio sastāv no prestižākajiem sektora zīmoliem: Ballantine's, Chivas Regal un The Glenlivet skotu viskijiem, Jameson īru viskija, Martell konjaka, Havana Club ruma, Beefeater džina, Kahlua un Malibu liķieriem, Mumm un Perrier-Joüet šampaniešiem, kā arī Jacob's Creek un Brancott Estate vīniem.
Pernod Ricard konsekventi īsteno stingru korporatīvās sociālās atbildības politiku un atbalsta saprātīgu alkohola patēriņu, lai izvairītos no tā nepareizas lietošanas un kaitīgas ietekmes.
SIA Pernod Ricard Latvia ir starptautiskā holdinga Pernod Ricard pārstāvniecība Latvijā. Uzņēmums dibināts 1998. gadā 7. jūlijā un šo vairāk nekā trīspadsmit gadu laikā ir iekarojis stabilu pozīciju premium alkohola tirgū Latvijā.

Papildu informācija

Jānis Beseris
P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības
Tel.: + 371 67812241, + 371 26456805
E-pasts: janis.beseris@prae.lv


Komentāri (0)  |  2012-02-05 01:34    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ