vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Pieaug alus patēŗiņš


Pērn kopumā Latvijā patēriņam realizēti 156,08 miljoni litru alus, kas ir par 3% vairāk nekā 2009.gadā un par 6% vairāk nekā 2008.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta ( VID) Akcīzes preču pārvaldes apkopotā informācija.

2010.gadā populārākais alus Latvijā bija alus darītavas "Cēsu alus" ražotais "Cēsu Premium". Otrs populārākais alus Latvijā 2010.gadā bija alus darītavas "Aldaris" ražotais "Apinītis stiprais", bet trešais - "Cēsu alus" ražotais "Garais garāks".

Starp desmit populārākajiem aliem pērn bija arī "Aldara" ražotie ali "Apinītis", "Euro strong", "Aldaris Pilzenes" un "Aldara gaišais", kā arī "Cēsu alus" ražotie - "Garais", "Cēsu Light" un "Walter". Citu alusdarītavu ražojumi pirmo desmit populārāko alu vidū nav iekļuvuši.

Trīs lielākās alus darītavas pēc realizētā alus pagājušajā gadā bija "Aldaris", "Cēsu alus" un "Cido Grupa". Tiem sekoja "Agrofirma "Tērvete"" un "Maxima Latvija". Pirmajā desmitniekā iekļuvuši arī "Piebalgas alus", "Bauskas alus", "Ritaleks", "Greis Loģistika" un "Zaksi".

 

Komentāri (0)  |  2011-02-16 18:02    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ