vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Labākie Latvijas bārmeņi sacentīsies meistarībā „Bacardi- Martini Grand Prix Latvia 2010”


23. septembrī mūsdienu mākslas teātrī „Artelis" Blaumaņa ielā 32, norisināsies 15. „BACARDI-MARTINI  Grand Prix Latvia" - bārmeņu konkurss par tēmu„Legends of all Time", kas vienkopus pulcēs labākos Latvijas bārmeņus. Konkursu organizē  SIA LIVIKO, BACARDI-MARTINI oficiālais pārstāvis Latvijā, sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu federāciju. Konkurss sāksies plkst.17:00  un to vadīs Andris Bulis.Skatītājiem ieeja pasākumā ir bez maksas.

Bacardi - Martini izplatītāju „LIVIKO" pārstāvis Igors Dobrovoļskis stāsta, ka šis ir viens no tradīcijām bagātākajiem bārmeņu konkursiem pasaulē, kura vēsture iesākās pirms 43 gadiem Turīnā, Itālijā: „Konkurss veicina jauno bārmeņu profesionālo izaugsmi, kuri ik gadus pārsteidz ar savu meistarību un izdomu. Esam priecīgi, ka šīs tradīcijas turpinās jau piecpadsmito gadu arī Latvijā un ir lielisks pasākums, kas arī izglīto par dzērienu kultūru".

Kā ierasts, bārmeņi savas prasmes demonstrēs divās kategorijās : klasiskā kokteiļu pagatavošana (Creative Classic)  un tā sauktais fleirings (Flair) jeb pudeļu, glāžu un bāra piederumu  virtuoza izmantošana kokteiļu pagatavošanas gaitā.Saskaņā ar konkursa noteikumiem, dalībniekiem ļauts gatavot kokteiļus, izmantojot tikai BACARDI-MARTINI grupas produkciju - Bacardi rumu, Martini vermutu un dzirkstošo vīnu, degvīnu Grey Goose, džinu Bombay Sapphire un daudzus citus.

Kā stāsta Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms, šī gada izmaiņas konkursa noteikumos radīs daudz skatāmāku uzstāšanos galvenokārt Classic kategorijā, jo šogad tā ir Creativ Classic - dalībniekiem ļauts izmantot kādu īpašu kustības,priekšmetu vai aksesuāru elementus,tādējādi dalībniekiem būs iespēja izpausties vēl radošāk,savukārt skatītājiem baudīt lielisku šovu.

Vēl viens no bārmeņu uzdevumiem šajā konkursā būs pielāgot savu uzstāšanos kādam populāram tēlam pārģērbjoties atbilstoši tam,jo šoreiz baltos darba kreklus un smart uzvalkus nomainīs oriģināli tērpi, atbilstoši konkursa nosaukumam „Legends of all Time".

Bacardi-Martini Grand Prix (www.bacardimartinigp.com) ir viens no prestižākajiem bārmeņu konkursiem pasaulē, kurā piedalās vairāk kā 30 valstu pārstāvji. Konkurss norisinās kopš 1966. gadā, Latvijā Bacardi-Martini Grand Prix šogad notiek jau 15. reizi. 1995. gadā viesnīcā Rīdzene norisinājās pirmais konkurss, kurā par uzvarētāju kļuva Ruslans Samarskis. Savukārt starptautiskajā konkurencē Latviju pārstāvēja 1996. gada Bacardi-Martini Grand Prix ieguvējs - Armands Mednieks.

Komentāri (0)  |  2010-09-21 23:47    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ