vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Izlaiž pirmo zīmola ““Moskovskaya® Vodka” limitēto sēriju


Viens no vēsturiskajiem “Latvijas balzams” ražotajiem degvīniem – Moskovskaya® –  pirmo reizi izlaists īpaša dizaina pudelē ar pasaku tēliem. Zīmola saknes un rašanās ir saistīta ar Krievijas impēriju, tamdēļ limitētas sērijas pudeles dizains radīts, iedvesmojoties no krievu tautas pasaku varoņiem – Lāča un Ērgļa, tā ilustrējot dzēriena izcelsmi. Pudeles košo etiķeti veidojis britu dizainers Īans Makartūrs (Iain Macarthur) un Lietuvas reklāmas aģentūra “Not-Perfect.

Neskatoties uz to, ka pasaulē degvīna pārdošana saglabā kritumu, “Moskovskaya® Vodka” tirdzniecības rādītāji Baltijā pērn uzrādīja 25% pieaugumu salīdzinājumā ar 2015. gadu.
Arī zīmola pārdošanas rādītāji pasaulē pērn auguši par 9%.“Amber Beverage Group”, kas atbild par šī degvīna globālo pārdošanu, šogad plāno kāpināt “Moskovskaya® Vodka” realizācijas apjomus vēl uz pusi. Tik ambiciozus mērķus ļauj izvirzīt plānotā straujā zīmola izaugsme “lielajos” degvīna tirgos – īpaši ASV un Lielbritānijā.
Zīmola globālais vadītājs Renatas Alekna (Renatas Alekna) ir pārliecināts, ka arī limitētās sērijas izlaišana dos pozitīvu ieguldījumu zīmola tālākai izaugsmei, jo tā ir iespēja pievērst patērētāja uzmanību un izcelties starp citiem plaša patēriņa degvīniem. Limitētās sērijas produkts jau ir pieejams Baltijas valstu tirgos, un kā nākamie tiem sekos Spānija, Itālija, Portugāle, Libāna, Gruzija un Austrija.
Latvijā ražotais degvīns “Moskovskaya® Vodka” jau ir pieejams pārdošanā vairāk nekā 40 tirgos, ieskaitot Centrālameriku un ASV.
Papildus informācija
Dana Hasana
Komunikācijas vadītāja, Amber Beverage Group
dana.hasana@amberbev.com, +371 263 55895
Komentāri (0)  |  2017-03-11 00:01    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ