vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

„Amber Beverage Group’’ paplašina sadarbību ar „Beam Suntory’’, nostiprinoties viskiju un konjaku segmentā Baltijā
„Amber Beverage Group’’ - vīnu un stipro alkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs Baltijā, kuru Latvijā pārstāv AS „Latvijas balzams”, „Latvijas balzams veikali” un dzērienu izplatītājs SIA ‘’SPI Distribution (Latvia)”, paplašina savu sadarbību ar pasaulē trešo lielāko premiālo stipro alkoholisko dzērienu ražotāju „Beam Suntory’’, pievienojot dzērienu portfelim jaunus zīmolus.   
Ar šī gada martu „Amber Beverage Group” izplatītāju kompānijas Baltijā pārstāvēs un izplatīs tādus pasaulē slavenus zīmolus kā „Teacher’s”, „Laphroaig” un „Bowmore” skotu viskiji, „Canadian Club” viskijs, „Courvoisier” konjaki un „Sauza” tekila, „Jim Beam” un „Maker’s Mark” burboni.
“Būt par pasaulē vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja vēstniekiem un partneriem ir ļoti liels gods un atbildība vienlaikus. Jau vairākus gadus mums ir veiksmīga sadarbība ar „Beam Sutory Inc.” Latvijā un Lietuvā un esam ļoti priecīgi par šīs sadarbības paplašināšanu Baltijā,” atzīst „Amber Beverage Group” valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira (Seymour Ferreira).
“Sadarbības paplašināšana ar „Beam Suntory” ir liels solis uz priekšu mūsu grupas attīstības stratēģijā Baltijas reģionā, papildinot mūsu portfeli, kurā jau ir pasaulē plaši pazīstami zīmoli, tādi kā „William Grant”, „Concha y Toro’’ un „KWV’’, ar vēl viena spēcīga starptautiska ražotāja zīmoliem,” uzsver S. Fereira.  
Sadarbība ar „Beam Suntory” dos iespēju „Amber Beverage Group’’, kas jau ražo un izplata pasaulslaveno degvīnu  Stolichnaya™ un degvīnu Moskovskaya®, nostiprināt savas līderpozīcijas viskiju, konjaku un tekilu segmentā Baltijas tirgos.
Arī „Beam Suntory’’ EMEA reģiona viceprezidents Torstens Helbigs (Torsten Helbig) pauž pārliecību, ka šī ilgtermiņa sadarbība dos iespēju attīstīt biznesu  Baltijas valstīs jaunā līmenī un sekmēs abu kompāniju izaugsmi un mērķu sasniegšanu.
 „Amber Beverage Group” holdingā ietilpst šādi uzņēmumi: alkoholisko dzērienu ražotājs AS „Latvijas balzams”, dzērienu izplatītāji „SPI Distribution Latvia”, „SPI Distribution Estonia” un „Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēde „Latvijas balzams veikali” Latvijā un „Darija” Lietuvā, kā arī „Amber Logistics” loģistikas centrs.

Papildu informācijai:

Dana Hasana,

AS„Latvijas balzams” un „Amber Beverage Group” komunikācijas vadītāja

dana.hasana@lb.lv, +371 263 55895Komentāri (3)  |  2015-03-04 19:55    
Cukers* - 2015-03-04 20:46
A kāda Jums ir interese no nemitīgas SPI reklamēšanas? Šādas tādas atlaidītes?

Cukers* - 2015-03-04 20:48
Vispār Latvijā vēl ir NEATKARĪGI vīnziņi? Izskatās jau, ka nē, jo katrs pārstāv kādas SIA intereses. Nožēlojams līmenis Latvijā.

Ainārs* - 2015-03-06 02:25
Man ļoti patīk šādi komentāri. :) Tas vēlreiz apliecina, ka manu lapu lasa tie kurus interesē dzērieni. Jai nelasītu, tad nebūtu komenāru.
Man personīgi šī SPI informācija ir interesanta, jo zinot kas konkrēto zīmolu izplata es varu labāk, ko varam sagaidīt kā arī to kur konkrētas lietas var meklēt.
Paldies Dana Hasana par informāciju.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ