vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

‘’SPI Distribution (Latvia)’’ kļūst par oficiālo Dienvidāfrikas vīnu ‘’KWV’’ izplatītāju Latvijā


 Alkoholisko dzērienu izplatītājs ‘’SPI Distribution (Latvia)’’ ir kļuvis par oficiālo lielākā Dienvidāfrikas vīnu nama – ‘’KWV’’ vīnu izplatītāju un partneri Latvijā. Uzņēmums vietējā tirgū pārstāvēs sešas „KWV” vīnu kategorijas - gan tā dēvētos vīnus katrai dienai (‘’Pearly Bay’’) un klasiku (‘’KWV Classic’’), gan arī izmeklētas kolekcijas (‘’KWV Chatedral Cellar’’, ‘’Roodeberg’’, ‘’Laborie’’) restorānu - bāru segmentam un specializētajiem vīna veikaliem.
Līdz ar šo partnerību Dienvidāfrikas vīnu ražotāja ‘’KWV” vīnus Baltijas valstīs pārstāvēs visi ‘’Amber Beverage Group’’ holdingā ietilpstošie alkoholisko dzērienu izplatītāji – ‘’SPI Distribution (Latvia)’’, ‘’SPI Distribution (Estonia)’’ un ‘’Bennet Distributors (Lietuva)’’.
„Mūsu uzdevums, kļūstot par vadošā Dienvidāfrikas vīnu zīmola ‘’KWV’’ vēstniekiem un partneriem, ir turpināt paplašināt šīs tradīcijām bagātās vīnu darītavas sortimentu Latvijā, atklājot dzērienu kvalitāti un daudzveidību patērētājiem,” pauž Valts Ermansons, ‘’SPI Distribution (Latvia)’’ vadītājs.
Uzņēmuma vadītājs uzsver, ka vīna tirgus Latvijā ir stabilizējies un jau var pamatoti runāt par vīniem lojālu patērētāju grupas izveidi.  „Neraugoties uz lielo konkurenci un piedāvājumu vietējā tirgū, Dienvidāfrikas vīni ir viena no visstraujāk augošajām vīnu kategorijām, jo Latvijas patērētājiem ir saprotama šo vīnu garša, kā arī tiek novērtēta dzērienu kvalitātes un cenas attiecība,” atklāj V.Ermansons.  
‘’KWV’’ vīni ir vieni no visstraujāk augošajiem importēto vīnu kategorijā Latvijā pēc IWSR (International Wines and Spirits Research) datiem. ‘’KWV’’ vīnu nama vēstures pirmsākumi meklējami 1918.gadā. Šodien tas jau ir pasaulē atzīts ražotājs, eksportētājs un vadošais Dienvidāfrikas vīna nams, kura portfelī ir vairāk nekā 100 dažādu vīnu, kas tiek izplatīti vairāk nekā simt pasaules tirgos.
‘’KWV’’ vīnu nams apvieno 69 vīnogu audzētājus no 13 Dienvidāfrikas reģioniem un 420 vīna dārzus. ‘’KWV’’ vīnu nams gadā saražo 12 000 tonnu dažādu vīnu, kas lepojas ar tradīcijām bagātu vēsturi un dabai draudzīgu ražošanas praksi.

Papildus informācija
Dana Hasana, ‘’Amber Beverage Group’’ holdinga    komunikācijas vadītāja, dana.hasana@lb.lv, 263 55 895; 67880437


Komentāri (2)  |  2014-11-13 22:25    
Leo* - 2014-11-13 22:45
Oooo tad jau rimi un maxima būs vēl vīni ap 5 eur un + atlaides :) Tādi SPI tikai degradē vīna tirgu. Viņiem galvenais klients ir - man lūdzu kaut ko saldu zem 5 EUR

Ainārs* - 2014-11-20 01:06
Nav tik traki :) SPI ir arī ļoti labi lielveikalu segmenta vīni. PIemēram, Casillero del Diablo ir cenas/kvalitātes attiecībā sit pušu daudzus Čīles vīnus vai nedaudz dargākākā Marques de Casa Concha zīmola vīni.
KWV nav izcili vīni, taču tie ir pietiekami dzerami savā kategorijā. Nav svarīgi kas importē, jo tāds nu ir lielveikalu sortiments, kas orientēts uz neprasīgu pircēju, kam galvenais ir cena.
Tāpēc jau arī eksistē specializētie dzērienu veikali. Ja gribas kaut ko no nelielveikalu SPI, aizej uz LB veikalu Spīķeros. Tur atradīsi tiešām izcilas pērles,kas protams arī būs 10 KWV pudeļu cenā.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ