vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Pussaldie rozā Zinfandel


Viens no vīniem, kuru es nekad nepērku ir rozā zinfandel. Tie man vienmēr likušies pārāk primitīvi un vulgāri, tomēr kādā aklajā degustācijā manas domas nedaudz mainījās. Lai arī es tos, visticamāk, tāpat nepirkšu tomēr es sapratu to stilu un mērķauditoriju, kam tie noteikti patiks. Un kāpēc gan ne!770 Miles Zinfandel Rosé 2013, ASV
Aromātā izteikti klasisks rosé – izteiktas sarkanās ogas. Ir tiešām tas, ko gaidi no rozā. Garšā riktīgs zemeņu kompots. Vīnam nav augsts alkohols, tas ir saldens un sulīgs.  Man pietrūkst skābes.
Fetzer White Zinfandel Rosé 2012,
ASV. Aromātā ogas ar saldskābām ledenēm. Garša ļoti salda, tomēr skābuma piesitiens nepadara šo vīnu pliekanu, kā iepriekšējo. Šis ir interesantāks. Saldenas jāņogas un skābas zemenes. Garšīgs vīns, man sāk parādīties interese.
Gallo Family White Zinfandel Rosé  2012, ASV
. Aromāts atveras lēni - ķirši ar avenēm. Krāsa nav tik eleganti rozā, kā iepriekšējam. Garša negaidīti saldena - ķirši ar mazliet brūklenēm. Pēcgarša ļoti ātri pazūd. Varētu pat teikt, ka tās nav vispār.  Rūpniecisks produkts, liekas ka gatavots no esences un aromatizētājiemBeringer Zinfandel Rosé 2012, ASV
Ļoti patīkama - riktīgi rozīga - krāsa. Aromātā persiki un nektarīni. Garšā saldums ar skābumu labi sakodies, niansēta garša. Šis man tiešām šķiet patīkams un elegants vīns. Pēcgarša ilga, izteikti augļaina.

 

Komentāri (1)  |  2014-08-04 21:23    
Mangusts* - 2014-12-30 06:35
Man rozā vīnu epopeja sākās tieši ar Beringer vīnu...


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ