vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Johnnie Walker no Krievijas


Krievu izdevums Komersant raksta, ka tādi lielie viskija ražotāji kā Bacardi un Diaego aktīvi meklē iespēju Krievijā pudelēs pildīt savus viskijus William Lawson's un Johnnie Walker. Dzērienu pildīšana Krievijā abām kompānijām ļautu samazināt produkcijas pašizmaksu par 15-20 %.
Lai arī oficiālā Bacardi pārstāvniecība Krievijā neapstiprina šo informāciju, laikraksts atsaucas uz vairākiem šīs valsts alkohola ražošanas uzņēmumu vadītājiem, kuri neslēpj, ka ir bijušas pārrunas par Bacardi produktu pildīšanu Krievijā. Savukārt Diaego pārstāvniecībā laikrakstam Komersant ir apstiprinājuši, ka tiek izskatīta iespēja uzsākt viskija pildīšanu Krievijā.
Plašāka informācija http://www.kommersant.ru/doc/2487129

Bacardi Limited ir viens no lielākajām pasaules alkohola ražotājiem. Bez slavenā Bacardi ruma un Latvijā iecienītā Martini, šim uzņēmumam pieder arī viskija zīmoli Dewar's, William Lawson's, Aberfeldy, Glen Deveron, Royal Brackla.
Savukārt, Diaego īpašumā ir tādi slaveni zīmoli kā Smirnof, Captain Morgan, Guinness, Baileys, kā arī viskiji Johnnie Walker, J&B, Buchanan, Windsor, Bushmills

 

Komentāri (1)  |  2014-06-13 23:21    
Rio* - 2014-06-14 02:10
Būs Johnnie Walker ar kolorado vaboļu piegaršu.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ