vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

SPI Grupa pārdevusi degvīna zīmolu „Kremlevskaja”


Luksemburga, 2013.gada 4.oktobris. SPI Grupa paziņojusi par degvīna zīmola Kremlevskaja  pārdošanu kompānijai Classic International Group.

SPI Grupas pieņemtais lēmums ir daļa no grupas globālās stratēģijas, kas paredz fokusēšanos uz vienu premiālo degvīna zīmolu Stolichnaya. Šis stratēģijas īstenošana tika uzsākta 2008.gadā, kad SPI Grupa pieņēma lēmumu izbeigt sadarbību ar zīmola Stolichnaya globālo izplatītāju Pernod Ricard, un pati pārņēma zīmola starptautisko vadību.

Pavisam nesen SPI Grupa pieņēma lēmumu par savas kompānijas – importētāja dibināšanu ASV, lai nostiprinātu savu kontroli pār zīmolu Stolichnaya. Šī gada sākumā Ņujorkā tika dibināts SPI Grupas uzņēmums, kas oficiāli ar 2014.gada 1.janvāri pārņems zīmola Stolichnaya pārvaldību tā lielākajā tirgū – Amerikā. 

SPI Grupa bija degvīna Kremlevskaja (pazīstams lojālo patērētāju vidū kā Kremly) īpašniece  kopš 2003.gada un pārvaldīja šīs tirdzniecības markas īpašuma tiesības vairāk nekā 200 pasaules valstīs.

Jaunais zīmola īpašnieks - Classic International Group – jau uzsākusi darbu pie zīmola tālākās attīstības un tuvākā mēneša laikā paziņos par saviem plāniem.

Kremlevskaja bija pirmais starptautiskais premiālais krievu degvīna zīmols pēcpadomju „perestrojkas” laikā. Radīts 90-o gadu sākumā un pildīts modernās pudelēs, kuru dizainu veidoja Londonas dizaina aģentūra Claessens, šis degvīns savā popularitātes laikā sasniedza ļoti labus pārdošanas rezultātus - vairāk nekā 5 miljonus 9-litrīgo iepakojumu.

Šodien Kremlevskaja pieejama plašā garšu gammā, kas raksturīga pieprasītiem un populāriem degvīniem – ar plūmju, melones, šokolādes, aprikožu, upenes un vaniļas aromātiem. Daudziem palikusi prātā Kremlevskaja  parādīšanās Fashion TV pārraidēs un spilgtā reklāmas kampaņa „Tost of New Russia” (Jaunās Krievijas tosts), kas sekmēja zīmola straujo izaugsmi.

Liva Jegere | McCann Consulting

Komentāri (0)  |  2013-10-05 01:51    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ