vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

„Altia Latvia” iegādājas „Jaunalko” akciju kontrolpaketi
Viens no vadošajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un izplatītājiem Latvijā - uzņēmums SIA „Altia Latvia" (iepriekšējais nosaukums SIA „Mobil Plus") ir iegādājies uzņēmuma SIA „Jaunalko" akciju kontrolpaketi. „Jaunalko" līdz šim bijis viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem Latvijā. Ar šo darījumu „Altia Latvia" turpinās stiprināt savas tirgus pozīcijas Latvijā. Uzņēmums attīstīs degvīnus „Arsenitch", „Delo Nr.5", „Kurland" un citus produktus kā daļu no sava zīmolu portfeļa. Turpmāk zīmola „Arsenitch" īpašumtiesības visā Eiropas Savienības teritorijā piederēs „Altia".

„Uzņēmuma „Jaunalko" akciju kontrolpaketes iegāde lieliski sasaucas ar „Altia" stratēģiju, kas fokusējas uz spēcīgiem vietējiem zīmoliem. „Jaunalko" zīmolu attīstībā ir liels potenciāls, it īpaši degvīnam „Arsenitch", kā daļai no „Altia" dzērienu portfeļa nākotnē. Pēc šī darījuma „Altia Latvia" kļūs par vienu no lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem Latvijā, aizņemot 14% no kopējā alkoholisko dzērienu tirgus.

 

„Arsenitch" tagad ir lielākais „Altia" degvīnu zīmols Latvijā. Šis zīmols ar pirmsākumiem no 1860. gada ir vienīgais Krievijas degvīns „Altia" piederošo zīmolu portfelī. Pateicoties tā lieliskajai kvalitātei, tas ir ticis godalgots daudzos starptautiskos degvīna konkursos. Mēs esam lepni par šo mantojumu," saka SIAAltia Latvia" komercdirektors Aigars Siliņš.

 

Papildus informācijai:

Aigars Siliņš,

SIA „Altia Latvia" komercdirektors

Tālr.: 6762 8895

e-pasts; aigars.silins@altia.lv

 

 

Uzņēmums "Altia Latvia" (bijušais SIA "Mobil Plus") ir viens no vadošajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums dibināts 1996. gadā, un tas ir viens no pirmajiem alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. 2006. gadā par tā īpašnieku kļuva vadošais Skandināvijas un Baltijas valstu alkoholisko dzērienu ražotājs "Altia". „Altia Latvia" ir pilna servisa uzņēmums ar savu loģistiku, pārdošanas struktūru un marketinga departamentu.

Uzņēmuma „Altia Latvia" 2011.gada apgrozījums bija 13 miljoni latu.

"Altia Latvia" izplata savus, plaši atpazīstamus zīmolus, tādus kā „Koskenkorva", "Renault", "Xante", "Zelta Vārpa", kā arī sadarbības partneru zīmolus: "Medoff", "Mernaja", "Sir Edward's", "Tarapaca", "Malesan", "Gallo", "Canaletto", "Vina Albali", "Two Oceans", un citus.

www.altia.lv


„Jaunalko" ir viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem Baltijas valstīs. Tā ražotie produkti ir augstas kvalitātes degvīni un citi alkoholiskie dzērieni, kuri ir labi zināmi Latvijas un eksporta tirgū.  Produkti ir saņēmuši neskaitāmas prestižas godalgas pasaules lielākajos alkoholisko dzērienu konkursos, tai skaitā 2006. gadā degvīns „Arsenitch" godalgots ar Zelta Medaļu Starptautiskajā Vīnu un Stipro dzērienu konkursā Londonā.

www.jaunalko.lv

Komentāri (0)  |  2012-09-04 23:48    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ