vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Konventa Sētā notiks tradicionālais Vīna festivāls 2012
Šī gada 15. un 16. jūnijā viesnīcas Konventa Sēta iekšpagalmā, Rīgā, Kalēju ielā 9/11, jau sešpadsmito reizi notiks tradicionālais Vīna festivāls 2012, kas vienkopus pulcēs Latvijas vīna baudītājus un ekspertus, dodot iespēju neformālā atmosfērā dalīties ar aktuālāko vīna pasaulē.

Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Raimonds Tomsons saka: „Vīna festivāls ir lielisks pasākums, kas apvieno vīna entuziastus, profesionāļus un vīna baudītājus viena pasākuma ietvaros, kur iespējams nobaudīt šīs sezonas aktuālos vīnus. Tā ir lieliska iespēja padziļināt un paplašināt savas zināšanas un apmainīties viedokļiem ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Prieks, ka viesnīca Konventa Sēta šo pasākumu organizē jau sešpadsmito reizi ar mērķi popularizēt vīna kultūru Latvijā."

„Katru gadu Vīna festivāls pulcē lielu pulku vīna entuziastus un mīlētājus. Šeit ne tikai vienkopus koncentrēti sastapsiet vīnziņus, bet arī saņemsiet no viņiem gan dzēriena ieteikumus, gan skaidrojumus par saderību ar ēdieniem, lai dzēriena izgaršošana tiešām radītu baudu", uzsver Kolonna Hotels Group administratīvā direktore Sigita Švarca, papildinot, ka „šogad domājot par aktīvās atpūtas cienītājiem ir pagarināts otrās festivāla dienas darba laiks, un viesi sestdien tiks uzņemti līdz pat plkst. 20:00, lai pēc brīvdabas aktivitātēm cilvēki varētu pagūt atgriezties pilsētā un iegriezties arī Vīna festivālā. Abas festivāla dienas piedāvāsim vīna baudīšanu turpināt Konventa Terasē Jāņu sētā, kur viesiem vīni tiks piedāvāti ar 50% atlaidi."

Vīna festivāla mērķis ir iepazīstināt vīna cienītājus ar Latvijā pieejamo vīna sortimentu, kā arī veicināt un popularizēt vīna kultūras tradīcijas Latvijā. Vīna importētāji festivālā piedalās katrs ar savu stendu un viesiem piedāvā degustēt jaunākās un populārākās vīna šķirnes, kā arī sniedz konsultācijas un plašāku informāciju. Vīna festivāla 2012 ietvaros uzkodas piedāvās restorāns Ambiente.

Vīna festivāls 2012 gaidīs viesus 15.jūnijā no plkst. 18:00 - 20:00 un 16.jūnijā no plkst. 15:00 - 20:00. Ieejas biļetes sākot ar š.g. 8.jūniju varēs iegādāties viesnīcas Konventa Sēta viesu uzņemšanas nodaļā, kā arī uz vietas pie ieejas pasākumā. Biļetes cena - 5,- LVL.

Komentāri (0)  |  2012-06-12 01:05    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ