vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Vissaldākais vīns vissaldākajai dienai


 Sv. Valentīna dienā es ieteiktu dzert kaut ko īpašu, kaut ko tādu kas var sagādāt patīkamas emocijas. Ideālā variantā vajadzētu būt priekšstatam par iecienītāko vīna stilu ko otra pusīte dzer. Tomēr ja šis ir pārāk plašs jēdziens, tad vismaz es izvēlētos deserta vīnu. 90% gadījumu nekļūdīsities. Īsta mīlestība nekad nevar būt skāba vai sausa. Tā vienmēr būs salda.


Tieši tāpēc es izvēlētos Valdespino Pedro Ximenez El Candado. Šis vīns pārstāv pašu saldāko šerija versiju. Tā garša  ir tik koncentrēta, ka to pilda mazās 0.375 l pudelēs.  Aromātā izteiktas saldenas rozīnes un kakao. Garša ļoti piesātināta un koncentrēta. Liekas, ka tajā ir sakoncentrēta visa Spānijas saule. Sacukurotas vīģes un žāvētie augļi. Šo garšas kombināciju nav iespējams aizmirst. Skaidrs, ka piemeklēt ēdienu šādam dzērienam ir ļoti sarežģīti. Vīns vienkārši aizēno visu pārējo. Vienīgais, kas spēj tam stāties pretim ir šokolāde. Jebkurā tās izpausmē - tortes, kūkas, konfektes. Jo vairāk to sastāvā būs kakao jo labāk. Mežaparkā, veikalā „Vīna pietura" šis fantastiskais vīns maksā 7.49 Ls. Pagaršosiet un pateicoties vīna garšai, diena paliks atmiņā uz ilgu laiku.


Šis ir tikai viens no daudzo deserta vīnu variantiem.  Galvenais, tos nevajadzētu pirkt lielveikalos. Šo dzērienu mēs redzam gandrīz katru dienu un šī iemesla dēļ šajā svarīgajā brīdī nebūs intrigas un pārsteiguma momenta. Un vēl, neskopojieties! Vai tiešām jums ir reizi gadā ir žēl naudas ko tērēsiet, lai iepriecinātu otru cilvēku?

Komentāri (0)  |  2012-02-13 20:54    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ