vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Jauns Absolut degvīns


Absolut, viens no pasaulē lielākajiem alkohola zīmoliem, novembra sākumā uzsāka jauna speciāla dizaina pudeles - Absolut Mode Edition tirdzniecību, kuras izveides pamatā ir ražotāja senā sadarbība ar modes pasauli.


Vēl 1987.gadā, kad modes fotogrāfs Stīvens Meisels (Steven Meisel) izveidoja pirmo fotosesiju kopā ar tā laika populārāko modeli Reičelu Viljamsu (Rachel Williams), Absolut aizsāka vienu no visu laiku veiksmīgākajām kampaņām modes pasaulē. Zīmola jaunākais veikums - Absolut Mode Edition īpašā dizaina pudele, ko izstrādājis režisors un modes fotogrāfs Šarifs Hamza (Sharif Hamza), ir veltījums modei un tās sekotājiem.

Absolut seko laika gaitā pārbaudītām vērtībām. Absolut Mode Edition ir atskats pagātnē uz realizētajiem darbiem ar modes un fotogrāfiju ikonām, veidojot jaunu saikni ar mūsdienu māksliniekiem un nākotnes mākslas un stila ikonām," stāsta Pernod Ricard Latvia mārketinga vadītāja Helēna Zakmane.

Globālās kampaņas ietvaros arī Latvijā iespējams iegādāties īpašo, ierobežota daudzuma, kolekcionāriem vērtīgo mākslas darbu - Absolut Mode Edition dizaina pudeli. Mode Edition pudeles dizains ir interesants ar tās stikla šķautnēm, kas „spēlējas" un atstaro apkārtējo gaismu un atspulgu. Pudeles etiķete ir veidota no tekstila, ieskaujot pudeli tās modīgajā ietērpā. Tā ir pieejama visos RIMI hipermārketos līdz pat 15.novembrim, un tās cena akcijas laikā ir 9,49Ls/0,7L.

Absolut zīmols iepriekš ir realizējis modes projektus kopā ar tādām pasaules mēroga zvaigznēm un talantiem kā Marks Džeikobs (Marc Jacobs), Toms Fords (Tom Ford), Huseins Čalaijans (Hussein Chalayan), Stellu Makartniju (Stella McCartney), Herbu Ritsu (Herb Ritts), Helmutu Ņūtonu (Helmut Newton) un citiem - vairāk par sadarbību un tās rezultātiem var lasīt šeit https://www.absolut.com/en/Mode/The-Legacy/.

 Kampaņas ietvaros Absolut rīkoja Riga Fashion Week atklāšanas pasākumu Aboslut Mode Show, jauno modes dizaineru darbu skati, kuras mērķis bija atklāt un atbalstīt jaunus un talantīgus modes māksliniekus. Skates rezultātā tika apbalvotas divas mākslinieces, Līva Ķauķe-Saula, kas saņēma vienreizēju iespēju atrādīt savu kolekciju arī Riga Fashion Week modes skatēs, un  Inspired by Absolut Vodka labākā tērpa autori - Iveta Vilne, kas kopā ar īpašo tērpa modeli Ievu Adams saņēma Absolut Mode Show konkursa galveno balvu - braucienu uz Absolut dzimteni Zviedrijā.  

 

Par Absolut

Absolut degvīna dzimtene ir Zviedrija, un katrs piliens šī izsmalcinātā degvīna tiek ražots pilsētiņā ar nosaukumu Ahusa Zviedrijas dienvidos. Degvīna pagatavošanā tiek ievērotas vairāk nekā 400 gadus senas tradīcijas. Degvīna ražošanā tiek izmantoti ziemas kvieši, tā pagatavošanas procesā tiek pielietota īpaši izstrādāta destilācijas metode, ar kuras palīdzību tiek saglabāta izteikta kviešu garša.

Ar nosaukumu Absolut degvīns tiek izplatīts kopš 1879.gada, kad tā radītājs Larss Olsens Smits, kas vēlāk ieguva degvīna karaļa (Brännvinskungen) titulu, prezentēja degvīnu ar nosaukumu Absolūti tīrs ūdens, kas vēlāk tika pārdēvēts par zīmolu Absolut Vodka. Pašlaik L.O.Smita fotogrāfija rotā ikkatru šī degvīna pudeli.

Pašlaik Absolut ir viens no pasaulē populārākajiem augstākās klases degvīna zīmoliem, kam piemīt unikāls tēls, kas ir balstīts uz radošu garu, inovāciju un specifiskas kultūras veidošanu.

Komentāri (0)  |  2011-11-09 01:02    
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ