vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Spānijā ražots Kindzmarauli


Aplūkojot lielveikala Prizma dzērienu plauktus ieraudzīju kaut ko tādu, kas manā skatījumā, asociējas ar pircēju maldināšanu.


Šajā lielveikalā ievēroju kādu vīnu trīs litru pakā ar gruzīnisku nosaukumu vīns Kindzmarauli, kam bija netipiski zema cena - 5.49 LVL par trim litriem. Nezinātājiem jāpaskaidro, ka Kindzmarauli ir vīnu reģions Kvareli pilsētas apkārtnē Kahetijā. Tā kopējā platība ir tikai 300 ha, tāpēc vīns no šī reģiona nekad nebūs lēts. Apskatoties tuvāk, ieraudzīju lētās cenas iemeslu. Šīs vīns bija ražots Spānijā - Bodegas Lopez Morenas. 


Kaut ko tādu pēdējo reizi biju manījis vēl pirms Latvijas iestāšanās ES un biju pārliecināts, ka tie laiki, kad slavenu Gruzijas reģiona vīns tiek ražots kaut kur Spānijā, jau ir pagājuši. Savā naivumā vēl pieļāvu, ka kaut ko tādu varētu ieraudzīt kādā lauku kaktu bodē, bet ne pašā Rīgas centrā un visnotaļ cienījama lielveikala plauktā.

Vai Latvijas vīnu mīļotāji to ir pelnījuši? Lai arī es neesmu Gruzijas vīnu fans, tomēr es izvēlētos tikai šajā valstī ražotu Kindzmarauli.

Komentāri (3)  |  2011-11-02 00:33    
Ainars* - 2011-11-02 03:14
Gruzīniem ir visas tiesības iesūdzēt šo ražotāju tiesā!!! Pie tam šis apkaunojošais paskaidrojošais raksts - "maisījums no dažādu ES valstu vīniem"..


Spektators* - 2011-11-03 04:27
Vai šo vīnu izplata Park MV vai tomēr Dunker Latvija? Pussaldo "vīnu" kategorijā šīs kompānijas izceļas:(

Jesus* - 2012-10-07 02:54
Kautkas, no vīnogu izspiedām novārīts, piededzis, saraudzēts, NEFILTRĒTS, pretīgs mēsls. Iegrābos, jo domāju, ka Gruzīnu massu produkts, izrādījās Spāņu pakaļdarinājums. FU FU FU!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ