vinzinis.lv

 vinzinis.lv

 

Jauns Absolut degvīns


Absolut, viens no pasaulē lielākajiem alkohola zīmoliem, novembra sākumā uzsāka jauna speciāla dizaina pudeles - Absolut Mode Edition tirdzniecību, kuras izveides pamatā ir ražotāja senā sadarbība ar modes pasauli.


Vēl 1987.gadā, kad modes fotogrāfs Stīvens Meisels (Steven Meisel) izveidoja pirmo fotosesiju kopā ar tā laika populārāko modeli Reičelu Viljamsu

...
Komentāri (0)  |  2011-11-09 01:02         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par Ventisquero vīniem


Nesen pagaršoju vairākus Ventisquero vīnus no Čīles.  
Cenas un kvalitātes ziņā interesanta likās Queulat vīnu sērija, kas tirgū tiek pozicionēta kā gran reserva

...
Komentāri (0)  |  2011-11-05 03:19         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Raita Akerblūma kokteilis „Golden Member" atzīts par labāko Baltijā


Ar latvieša Raita Akerblūma un lietuvieša Rapolas Vareika uzvaru attiecīgi klasiskajā un flair kategorijās 2. novembrī klubā „Studio 69" noslēdzās pirmās Baltijas līmeņa bārmeņu sacensības „Baltic Bacardi Legacy Cocktail Competition 2011". Konkursā piedalījās 29 Baltijas  labākie amata meistari.

Viens no labākajiem Latvijas bārmeņiem, vairāku starptautisku konkursu laureāts Raitis Akerblūms starptautiskās žūrijas simpātijas iekaroja ar kokteili "Golden Member", kas tika pagatavots no „Bacardi Superior" ruma, Sour Rhubarb un Mango liķieriem, Orange bitter, Butterscotch sīrupa un ābolu sulas.

...
Komentāri (0)  |  2011-11-05 01:06         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kindzmarauli un Kvančkara no ES II


Izrādās, ka Kindzmarauli un Hvanchkara no Eiropas savienības nemaz nav tik reti sastopami. Par šiem vīniem jeb pareizāk aromatizētiem vīnu saturošiem dzērieniem ikviens var pārlieicināties lielveikalos.

Šīs fotogrāfija no Maxima XXX Ulmaņa gatvē.

Līdz šim nezināju, ka Kundzmarauli mēdz būt arī baltvīns.


Bet šo brīnumu es ieraudzīju ...
Komentāri (3)  |  2011-11-03 05:16         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Spānijā ražots Kindzmarauli


Aplūkojot lielveikala Prizma dzērienu plauktus ieraudzīju kaut ko tādu, kas manā skatījumā, asociējas ar pircēju maldināšanu.


Šajā lielveikalā ievēroju kādu vīnu trīs litru pakā ar gruzīnisku nosaukumu vīns Kindzmarauli

...
Komentāri (3)  |  2011-11-02 00:33         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tartu labākie Igaunijas vīnziņi


Labākā Baltijas valstu someljēra tituls šogad atkal palika Igaunijā - par konkursa uzvarētāju pēc divu dienu sacensībām un „Vana Tallinn Grand Prix 2011" ieguvēju nominēts Igaunijas pārstāvis Kristjans Peäske.Arī 2.vietā Igaunijas pārstāvis Kristjans Marki , bet 3.vietā - Norvēģijas pārstāve Liora Levi. Latviju Tartu parstāvēja šī gada Latvijas vīnziņu konkursa finālisti: Ronalds Pētersons un viņa kolēģis Zigmārs Kalniņš no Tallink Hotel Riga, kā arī neatkarīgais vīnu eksperts Kaspars Vēzītis, kas pārstāv alkoholisko dzērienu izplatītāju „Skorpions". 

...
Komentāri (0)  |  2011-11-01 00:16         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Krievijā plāno atteikties no vārda шампанское. Pagājušajā nedēļa Krievijas vīnogu audzētāju un vīna ražotāju apvienības sanāksmē tika pieņemts   vēsturisks lēmums - atteikties no vārda шампанское, turpmākas izmantošanas uz pudeļu etiķetēm.

  Populārākās dzirkstošo vīnu preču zīmes «Советское шампанское»., īpašnieks valsts uzņēmums ...
Komentāri (0)  |  2011-10-31 05:25         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas vīnziņi sacentīsies par Baltijas čempiona tituluŠajā nedēļas nogalē Tartu notiks jau sestais Baltijas vīnziņu - sommeljeru čempionāts "Baltic Sommelier Vana Tallinn Grand Prix 2011",   kurā par labāka Baltijas vīnziņa titulu sacentīsies arī trīs Latvijas pārstāvji. 

Latviju konkursā parstāvēs šī gada Latvijas vīnziņu konkursa finālisti: uzvarētājs:  Ronalds Pētersons (Tallink Hotel Riga), 2. un 3.vietas ieguvēji - Zigmārs Kalniņš (Tallink Hotel Riga) un Kaspars Vēzītis (alkoholisko dzērienu izplatītājs „Skorpions").

...
Komentāri (0)  |  2011-10-28 18:00         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Modernie, Eiropas stila Bulgāru vīni


Ilgu laiku es neskatījos uz Bulgāru vīnu pusi. Kāpēc? Vienkārši veikalu plauktos bija grūti atrast kaut ko sakarīgu. Bulgārija gandrīz vienmēr bija pārstāvēta ar dažādiem lētiem pussaldiem vīniem, kādi bija modē vēl padomju laikos. Atrast kaut ko jēdzīgu mūsdienu garšas stilā veidotu, bija gandrīz neiespējami. Vainīgi nebija paši Bulgārijas vīni, bet gan mūsu importētāji un arī patērētāji, kas ilgstoši uzskatīja, ka šīs valsts vīniem jāgaršo tieši tā.

...
Komentāri (0)  |  2011-10-26 01:42         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rudens smaržas šampanietī


Brīžiem man šķiet, ka vīnus mēs dzeram nevis ar muti, un smaržas sajūtam ar degunu, bet gan baudām ar savām smadzenēm. Pirms kāda laika pieminēju tā saucamo „klik" faktoru.  Brīdī, kad vīns  tiek baudīts smadzenēs ir jāatskan kaut kādam klikšķim, lai vīns tiktu ievērots un paliktu atmiņā.

...
Komentāri (0)  |  2011-10-18 23:15         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.